نتایج جستجو برای عبارت :

جناب آقای بازرگان

موقعیت تجاری و اقتصادی شهر و گمرک بازرگان
بازرگان یکی از شهرهای مرزی غرب ایران در شهر ماکو است. این گمرک از شمال با ترکیه و از شمال شرق با جمهوری نخجوان هم مرز می باشد و به همین دلیل از اهمیت و رونق اقتصادی زیادی برخوردار است. گمرک بازرگان یکی از مهمترین گمرک های زمینی در ایران می باشد. این گمرک به عنوان دروازه اروپا و یا پیشانی ایران معروف است. دلیل این معروفیت رفت آمد صدها توریست داخلی و خارجی و
ادامه مطلب
 روزی، سنگتراشی که از کار خود ناراضی بود و احساس حقارت می کرد، از نزدیکی خانه بازرگـانی رد می شد. در باز بود و او خانه مجلل، باغ و نوکران بازرگان را دید و به حال خود غبطه خورد و با خود گفت: این بازرگان چقدر قدرتمند است! و آرزو کرد که مانند بازرگان باشد.در یک لحظه، او تبدیل به بازرگانی با جاه و جلال شد. تا مدت ها فکر می کرد که از همه قدرتمند تر است، تا این که یک روز حاکم شهر از آنجا عبور کرد، او دید که همه مردم به حاکم احترام می گذارند حتی بازرگانان.
 جزوه تحقیق در عملیات ۱ حمید بازرگان

دانلود فایل

Search Results Web results جزوه تحقیق در عملیات 1 دکتر حمید بازرگان دانشگاه شهید باهنر ...produce.royalkh.ir › produce › html Translate this page جزوه تحقیق در عملیات 1 دکتر حمید بازرگان دانشگاه شهید باهنر کرمان | produce | 7964. سلام و عرض ادب فراوان خدمت شما پژوهشگر عزیز و دوستدار علم. به صفحه دانلود ... جزوه تحقیق در عملیات 1 دکتر حمید بازرگان دانشگاه شهید
روزی روزگاری، بازرگان موفقی از مسافرت بازگشت و متوجه شد خانه و مغازه اش در غیاب او آتش گرفته و کالاهای گرانبهایش همه سوخته و خاکستر شده اند و خسارت هنگفتی به او وارد آمده است.
فکر می کنید آن مرد چه کرد؟ خدا را مقصر شمرد و ملامت کرد؟و یا اشک ریخت؟نه...او با لبخندی بر لبان و نوری بر دیدگان سر به سوی آسمان بلند کرد و گفت : خدایا می خواهی که اکنون چه کنم؟مرد تاجر پس از نابودی کسب پر رونق خود، تابلویی بر ویرانه های خانه و مغازه اش آویخت که روی آن نوشته

بازرگانی در بغداد زندگی میکرد روزی از خانه به قصد بازار بیرون آمد غریبه ای را دید که با حیرت و تعجب او را می نگرد.
به سوی خانه بازگشت و توشه ای اندک فراهم نمود و سوار بر اسب راهی سامراء شد.
شب در سامِراء منزلی گرفت و خواست که استراحت کُند که عزرائیل به سراغش آمد و گفت می خواهم جانت را بگیرم.
بازرگان گفت : ای فرشته مرگ می دانم که چاره ای جز تسلیم در مقابلت ندارم اما پیش از آنکه جانم را بگیری سوالی دارم که می خواهم به آن جواب دهی و آنگاه تسلیم تو هس
بازرگان: مگر می‌شود شاه برود؟ آمریکا را چه می‌کنید؟
‌‏مهندس #بازرگان و دکتر #سنجابی برای ملاقات با امام از ایران عازم فرانسه شدند. در نوفل لوشاتو بازرگان ‌‏خطاب به امام گفت: آقا، ایران سه رکن دارد #شاه، #آمریکا، #ارتش شما می گویید شاه باید برود‏ مگر می شود شاه از ایران برود و کنده بشود؟! شاه رفتنی نیست بر فرض که شاه برود شما آمریکا را چه می کنید؟ ارتش را چه می کنید؟
امام با خنده معنی داری فرمود: شما بگویید شاه باید برود وقتی شاه رفت ارتش بچه
سرپرست اداره کل گمرک بازرگان گفت: در 4 ماه اول سال ارزش دلاری کالاهای صادراتی نسبت به سال گذشته 3 برابر رشد کرده است.

صادق نامدار در گفت و گو با روابط عمومی بازار بزرگ ایران افزود: عمده کالاهای صادراتی شامل محصولات کشاورزی، پتروشیمی و مصنوعات سنگی و فلزی بود. همچنین وی با اشاره به اینکه ارزش دلاری نسبت به سال گذشته افزایش یافته بود بیان کرد: در این زمان 230 میلیون و 360 هزار و 509 دلار انواع ماشین آلات صنعتی، ورق MDF، موز، رنگ، اسکلت فلزی، پارچه و ل
خط لوله انتقال گاز ایران به ترکیه در منطقه بازرگان دچار حریق شد.
به گزارش آذربایجان‌پرس به نقل از تسنیم، خط لوله انتقال گاز ایران به ترکیه در منطقه بازرگان در داخل ترکیه دچار حریق شده است.
این آتش سوزی در ساعات اولیه صبح روز سه شنبه ۱۲ فروردین رخ داده است و گروه تروریستی پ ک ک مسئولیت انفجار را بر عهده گرفته است.
پیش از این در سالهای گذشته گروه تروریستی پ ک ک اقدام به انفجار خطوط انتقال انرژی از ایران به ترکیه کرده بود.

انتخاب مهندس مهدی بازرگان به نخست‌وزیری دولت موقت از سوی امام‌خمینی‌(س)
ده‌ها خبرنگار داخلی و خارجی، گروه‌های مختلف مردم و جمعی از نزدیکان امام در سالن مدرسه‌ی علوی اجتماع کرده‌اند. آیت‌الله هاشمی رفسنجانی حکم نخست‌وزیری مهندس مهدی بازرگان را قرائت می‌کند. در حالی که مردم هر لحظه به پیروزی نزدیکشان امیدوارتر می‌شوند، جمعی از تیمساران ارتش در حال فراهم کردن مقدمات اجرای طرحی با حمایت مستقیم آمریکا برای دستگیری امام و کشتن مردم ه
یک زن عضو گروه تروریستی داعش در بدو ورود به کشور با تیزهوشی پلیس گذرنامه مرز بازرگان دستگیر شد.
بر اساس اطلاعات مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات ناجا، با تیزبینی و کنترل امنیتی پلیس گذرنامه مرز بازرگان کلیه ترددهای مرزی با دقت رصد شده و اجازه نفوذ به اعضای گروهک‌های تروریستی و وابستگانشان داده نخواهد شد.
شرکت تدبیر بازرگان راسا از فعالان
حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی حاصل گردهم آمدن مجموعه ای توانمند و کارآمد
از کارشناسان و مشاوران حرفه ای با ارائه بروزترین دستاوردهای عرصه پزشکی،
خود را متعهد به درک و تامین نیازهای مشتریان در چارچوب استاندارد های ملی،
بین المللی و همچنین قوانین و مقررات اداره کل تجهیزات پزشکی می داند و
تمام تلاش خود را در جهت افزایش رضایتمندی مصرف کنندگان به کار می برد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای اذربایجان غربی از قرارگیری پایانه مرزی بازرگان در رتبه نخست پرترددترین پایانه مرزی استان در سه روز نخست اجرای طرح نوروزی خبر داد.
به گزارش خبرهای فوری پلدشت، ارسلان شکری گفت: در سه روز گذشته از اجرای طرح نوروزی در آذربایجان غربی پایانه مرزی بازرگان با تردد بیش از ۳۲ هزار نفر مسافر بیشترین تعداد تردد مرزی در این بخش را به خود اختصاص داده است.
وی با بیان اینکه پایانه‌های مرزی تمرچین با بیش از هشت هزار تردد و
ملاقات حاج اسماعیل دولابی با جناب حاج شیخ جعفر مجتهدی جناب حجّة الاسلام و المسلمین آقاى حاج شیخ عبد القائم شوشتری تعریف کردند: یک سال در روز عید غدیر خم با عدّه ای از دوستان خدمت حاج اسماعیل دولابی بودیم. بنا به امر ایشان ، آن روز به زیارت جناب آقای مجتهدی رفتیم و از رو به رو شدن جناب دولابی با آن مرد الهی  استفاده کردیم.جناب دولابی شروع به صحبت نمودند و پیوسته از مراتب عالیه ی توحید سخن گفتند.آن روز حضرت آیة الله کشمیری هم حضور داشتند.در همی
تب کنکور و کلاس خصوصی در شیراز بسیار تند و فراگیره و اسامی نام برده تنها
قطره ای از دریای مشاوران کنکور شیراز هسکه به فراخور زمان در پست های
بعدی سایرین رو هم بهتون معرفی می کنم اعم از:جناب آقای استدلال.جناب آقای
عبداللهی.جناب آقای مقدسی.جناب آقای کرم.و.........در ضمن این پست به منظور
جانب داری از هیچ یک از افراد نام برده یا تخریب هیچ یک نوشته نشده و صرفا
جنبه ی معرفی دارد
افراد دیگه ای اگر شما میشناسید لطفا به ما اطلاع بدید تا به این صفحه با تو

تظاهرات گسترده به حمایت از بازرگان در سطح کشور؛ حذف سوگند وفاداری به شاه از مراسم قسم سربازی؛ خروج ژنرال هایزر از ایران
مردم در خیابان‌ها و در حمایت از دولت بازرگان تظاهرات می‌کنند. شعارها علیه بختیار است، مردم بختیار را نمی‌خواهند. بختیار سعی دارد به مردم بفهماند در انجام وعده‌های خود کوشاست.
به همین منظور در جلسه‌ی مجلس حضور می‌یابد و نمایندگان در حضور بختیار طرح‌های انحلال ساواک و دستگیری نخست‌وزیران و وزیران دولت از سال 1341 تا آ
دانلود خلاصه کتاب روش تحقیق زهره سرمد

دانلود خلاصه کتاب روش تحقیق زهره سرمد

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
خلاصه کتاب روش های تحقیق در علوم رفتاری + تست های کتاب ...nasirian.com › دانشگاه › خلاصه کتابخلاصه کتاب روش های تحقیق در علوم رفتاری زهره سرمد که به صورت فایل پاورپوینت هست به همراه تست های استخراج شده از این ... برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.
جزوه کتاب روش های تحقیق در علوم رف
تعیین دولت موقت
خمینی در روز 22 بهمن طی فرمانی مهدی بازرگان را به عنوان نخست وزیر موقت تعیین و معرفی کرد. عصر همان روز در سالن سخنرانی مدرسه علوی یک مصاحبه مطبوعاتی بین‌المللی ترتیب داده شد، در این جلسه بازرگان برنامه و وظایف دولت موقت را تشریح کرد و افزود برگزاری همه پرسی دربارهٔ تغییر رژیم، برگزاری انتخابات مجلس مؤسسان و انجام انتخابات مجلس از وظایف این دولت است.
منزل جناب آقای عباس زارعی
منزل جناب آقای احمد محمدی تشویق( وامی )
منزل جناب آقای عباس زینتی پسندیده( وامی )
منزل جناب آقای علی زینتی مهر
منزل جناب آقای رضا زیوری محب( وامی )
منزل جناب آقای اکبر زارعی( وامی )
منزل جناب آقای سید حسین حسینی رادفر
منزل جناب آقای اسداله زیوری ایمانی
منزل جناب آقای سید احمد حسینی
منزل جناب آقای سید رضا حبیبی
منزل آقایان سعید و مصطفی فرمانبردار( وامی )
منزل جناب آقای ابراهیم زارعی
منزل جناب آقای حبیب اله زیوری ابراهیم
#بزرگان_و_نامداران_باران_زهی_بادینی_رِند
از راست به چپ:
زنده یاد جناب زرافشان باران زهی(بادینی رِند) فرزند زنده یاد جناب سردار افغان خان باران زهی(بادینی رِند).
زنده یاد جناب کدخدانظرخان باران زهی(بادینی رِند) فرزند زنده یاد جناب علیخان باران زهی(بادینی رِند).
زنده یاد جناب سردار رسول خان باران زهی(بادینی رِند) فرزند ارشد زنده یاد جناب افغان خان باران زهی(بادینی رِند) که جانشین پدر شدند و سرداری قومش را بعهده داشت. 
جناب سعیدخان باران زهی (باد
♦️جلسه پرسش و پاسخ ‌و سخنرانی
جناب آقای حسین تازه حسن
جناب آقای علیرضا اسلامی نژاد
جناب آقای جواد پناهنده
خانم سمیه سادات ابراهیمی
♦️کاندیداهای ائتلاف بزرگ خاوران
دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ بعد از نماز مغرب و عشا
مکان: شهرک شهید رجایی ، حر ۹ ، نبش معقول ۴۰ ، مسجد محمدی
#ائتلاف_بزرگ_خاوران
#مسجد_محمدی
#شهرک_شهیدرجایی
#قوم_بزرگ_خاوری
لینک گروه حامیانhttps://t.me/lest_khavariha
[عکس 640×640]
مشاهده مطلب در کانال
شب گذشته اولین قسمت مناظره اقای دکتر عبدالکریم سروش و اقای مهندس عبدالعلی بازرگان از شبکه بی بی سی فارسی برنامه پرگار پخش شد . با اینکه قرار است این مناظره در جلسه ای دیگر ادامه داشته باشد و علی القاعده هر نوع قضاوت در این مورد ممکن است زود هنگام و یا پیشداوری محسوب شود اما بنده بلحاظ مطالعه اثار و شنیدن ادله هر دو بزرگوار و مشاهده برنامه اخیر تصور می کنم اخلاقا مجاز به اظهار نظر می باشم. به نظرم ورود به جزئیات مطالب و داوری و نقد نظریات جناب
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
جناب آقای دکتر روحانی عزیز
مستندی است به نام
رقص بر روسی سیم خاردار
که به موضوع قاچاق خاک ایران به امارت میپردازد
و برنامه ای به نام شریان که به وضعیت بهداشتی و تغذیه وبیمارستان ها و نظام پزشکی و ... میپردازد ، اسراف ها و واردات غلات ی که جز زیان چیز دیگری ندارند
تمنا دارم پس از ملاحظه این دو مسائل مطرح شده را پیگیری فرمایید
هردو این برنامه ها از شبکه افق صدا و سیما در سالهای گذشته پخش ش
بسم‌الله الرحمن الرحیم
جناب دکتر عباسی 
براحتی از مسئولین نظام جمهوری انتقاد می‌فرمایید از هنر پیشه ها و... ولی بخدا قسم شما هم در کوتاهی ها و ایرادات و نواقص موجود مقصرید...و بدون شک در پیشگاه خداوند در مقابل تک تک کلمات باید پاسخگو باشید
شما از جناب دکتر احمدی نژاد انتقاد میکنید و میدانید سخنان شما و پخش حداکثری آنها در اواخر حکومت خاتمی باعث به قدرت رسیدن احمدی‌نژاد شد ... و انتقادات از احمدی‌نژاد باعث
#فرهیختگان_خالدآباد
با افتخار به اطلاع همشهریان عزیز خالدآبادی می رسانیم ؛
با حکم سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی، جناب سرهنگ #احمدسعیدیان به سمت معاون مبارزه با جرائم جنایی ناجا منصوب شد.
#متولیان_خالدآباد
#متولیان_آقاعلی_عباس
@motvalian
آقا تصور کنید دعوت شدید خونه اقوام حالا ناهار یا شام و غذای مورد نظر اون غذایی هست که به شدت ازش متنفر هستید و دوست ندارید
خوب حالا میخوام بگید عکس العمل شما در اینو مورد چیه چیکار میکنید ؟ آیا مجبوری میخورید ؟ یا که نه . با ذکر توضیح بنویسید .

دعوت میکنم از جناب قدح ، جناب زیتون ، خانم واران ،خانم ام اسی خوشبخت ،خانم بهار و دیگر دوستان .
★پیام تشکر★
بدینوسیله از  مهندس عابدی معاون محترم استاندار، جناب اقای حجت الاسلام مرتضایی نیا امام جمعه محترم زیرکوه ، دکتر دهقانی رئیس شبکه علوم پزشکی استان  ، جناب اقای مهندس عربشاهی فرماندار محترم زیرکوه ، جناب اقای موهبتی مشاور اجرایی استانداری ،جناب اقای صفاجو بخشدار محترم شاسکوه ، جناب اقای دکتر ناصری رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ، مهندس رجبی ریاست اداره منابع طبیعی ، شورای شهرستان زیرکوه ، شورای بخش شاسکو ، مسئولین ادارات
با این دو اتفاق اخیر که رخ داد
یکی پاسخ رهبری به جناب الفبای ژاپنی(جناب شنزو آبه نخست وزیر کشور ژاپن)
دوم هدف قرار دادن هواپیمای بدن سرنشین زردک 191 سانتی(جناب ترامپ رئیس جمهور امریکا)
حالا من افتخار میکنم که یک تبعه ایرانم, شیعه ای با این رهبر
برگزاری تست استعدادیابی مورخه ۹۸/۸/۱۱ با همکاری‌ مشترک هیئت و کانون بدمینتون شهرستان فومن در مجموعه شهید چمرانبا حضور استاد کریم فلاحجناب آقای علی صفایی رئیس‌  محترم هیئت بدمینتونسرکار خانم شمسی پور دبیر محترم هیئتجناب دکتر صادق وقار کارشناس عالی هیئتجناب آقای ابراهیم واقفی مربی استعداد یابی
روابط عمومی هیئت بدمینتون شهرستان فومن@badminto_fooman 
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب اقای دکتر روحانی
نماینده ای چنین گفته است که شما از آمدن سیل اطلاع داشته آید و برای جلوگیری از آن هیچ تلاشی نفرموده اید
تمنا دارم سکوت ناشی از شرح صدر بالایتان را بشکنید 
خدا میداند تبعات این گونه اظهارات در جامعه چیست و چه عوارضی در پی خواهد داشت.
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر و الغلبه
ده‌ها خبرنگار داخلی و خارجی، گروه‌های مختلف مردم و جمعی از نزدیکان امام در سالن مدرسه‌ی علوی اجتماع کرده‌اند. آیت‌الله هاشمی رفسنجانی حکم نخست‌وزیری مهندس مهدی بازرگان را قرائت می‌کند. در حالی که مردم هر لحظه به پیروزی نزدیکشان امیدوارتر می‌شوند، جمعی از تیمساران ارتش در حال فراهم کردن مقدمات اجرای طرحی با حمایت مستقیم آمریکا برای دستگیری امام و کشتن مردم هستند.اعضای شورای انقلاب، آیت‌الله دکتر بهشتی، آیت‌الله مطهری و مهندس بازر
زنده یاد جناب سردار رسول خان باران زهی (بادینی رِند) فرزند زنده یادجناب سردار افغان خان باران زهی (بادینی رِند) در سال ۱۲۸۴ بدنیا آمد. بعد از مسمومیت و فوت پدرشان جناب سردار افغان خان به وسیله سَم در یک مهمانی برنامه ریزی شده از سوی برخی از آقایان،جانشین پدرشان شدند. 
در زمان اجرایی شدن فرمان اراضی خالصه دولت در دوره اول پهلوی،قسمت های اعظمی از اراضی زنده یاد سردار رسول خان بوسیله ی برخی از آقایان مطرح آن زمان به خالصه دولت تبدیل شد. 
بعد از ف
سلام

بنده چالش آقا گلم خواندم وهم به دعوت   جناب آقای گوارا دست به قلم شدم

بنده دو صورت نامه می نویسم،یا خیلی خیلی بهش علاقه دارم یا ازش متنفرم...

خوب یا به خالق هستی نامه مینویسم ،خیلی خیلی دوستش دارم

یا نفس سرکشم تا مخاطبش قرار بودم مثلا خیلی از بعضی از کارهاش متنفرم

بقیه در حد فکر کردندهست.. پس به جای نامه میشه نوشتن افکارم  اخیرم...

بنده آخرین نامه ای که نوشتنم نسبت به نفس بوده...

افکارم نسبت به کارتون:  زنان کوچک 

به قول خواهر ع
به علت فوت سپهباد سلیمانی امتحان امروز و فردا لغو  شد .
من که امروز در خانه هستم برای امتحان چهار شنبه یک مروری می کنم و فرست دارم چند کلامی در سایت بنویسم .
اولین فکر تاسیس سایت در سال 1397 توسط استادم به فکر من افتاد اما بیخیال فکرم شدم تا چند روز پیش که با شوهر دختر عمم این سایت رو تاسیس کردیم و به من یا داد چطور یک سایت ایجاد کنم.
ممنون از استاد بزرگوارم جناب آقای فصیحی و دامادمون جناب آقای سهیل رنجبر دوست 
به علت فوت سپهباد سلیمانی امتحان امروز و فردا لغو  شد .
من که امروز در خانه هستم برای امتحان چهار شنبه یک مروری می کنم و فرصت دارم چند کلامی در سایت بنویسم .
اولین فکر تاسیس سایت در سال 1397 توسط استادم به فکر من افتاد اما بیخیال فکرم شدم تا چند روز پیش که با شوهر دختر عمم این سایت رو تاسیس کردیم و به من یا داد چطور یک سایت ایجاد کنم.
به علت فوت سپهبد سلیمانی امتحان امروز و فردا لغو  شد .
من که امروز در خانه هستم برای امتحان چهار شنبه یک مروری می کنم و فرصت دارم چند کلامی در سایت بنویسم .
مجلس روضه و توسل ماهانه
در اولین سه‌شنبه ماه محرم الحرام
سه‌شنبه ۱۲ شهریور
از ساعت ۱۷:۴۵ تا ۱۹:۱۵
سخنران محترم:
جناب استاد مهندس حاج زمانی
توسل: جناب آقای عرفانی
دزاشیب، بعد از آتش نشانی،
جنب بانک صادرات، کوچه فلاح، پلاک ۳۵
«آقایان و بانوان»
. عضویت در کانال
مشاهده مطلب در کانال
▪️هم اکنون ▪️
▪️قرائت زیارت عاشورا جناب آقای حاج محمدحسن پوست شور
▪️سخنرانی جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج سیدفاضل طباطبایی
▪️ذکر مصیبت و توسل حاج محسن فرهمند آزاد
◾️مشاهده پخش زنده تصویری مراسم
@tin_group
مشاهده مطلب در کانال
▪️هم اکنون ▪️
▪️قرائت زیارت عاشورا جناب آقای حاج محمدحسن پوست شور
▪️سخنرانی جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج سیدفاضل طباطبایی
▪️ذکر مصیبت و توسل حاج محسن فرهمند آزاد
◾️مشاهده پخش زنده تصویری مراسم
@tin_group
مشاهده مطلب در کانال
جناب آقای علیرضا اسلامی نژاد
جناب آقای حسین تازه حسن
♦️کاندیداهای ائتلاف بزرگ خاوران
دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ بعد از نماز مغرب و عشا
مکان: شهرک شهید رجایی ، حر ۹ ، نبش معقول ۴۰ ، مسجد محمدی
#ائتلاف_بزرگ_خاوران
#مسجد_محمدی
#شهرک_شهیدرجایی
#قوم_بزرگ_خاوری
لینک گروه حامیانhttps://t.me/lest_khavariha
[عکس 1280×960]
مشاهده مطلب در کانال
ایشون اونطور که خودشون می گن مشاور پروازی هستن.از نکته های جالب توجه در
مورد ایشون نرخ کارشون نسبت به همکاراشونه که نجومی محسوب میشه.دیگه این که
در مواردی مشاهده شده ازاسفند به بعد داوطلب رو رها کردن.ایشون هم
جلساتشون نیم ساعتس.برنامشون از پیش نوشته شدس.جلساتشون گروهیه.درس می
پرسن.مشق هم میدن.از معایب دیگه ی کلاس ایشون نداشتن همکاری با عنوان منشیه
بنابراین از زمان نیم ساعته ی شما و دوستانتون کم میشه اگر در طول اون
زمان کسی برای ثبت نام ی

در مکاتب الهی، آزادی همان رهائی از اسارت‌های انسان و اعراض از عبودیت طاغوت است. اعم از طاغوت‌های داخلی و خارجی یا عقیدتی و فرهنگی و اقتصادی. آزادی به‌معنی و به‌منظور بی ‏بند و باری و رواج ظلم و فحشا نیست.
مهدی بازرگان،آزادی، خواسته ابدی؛ بازیابی ارزشها

اولین جلسه این کارگاه در روز پنجشنبه مورخ 26/10/98 در کتابخانه مجتمع فرهنگی بازرگان برگزار گردید که استاد ابتدا به نیاز سنجی والدین و فرزندان شرکت کننده در جلسه پرداخت که این نیازها موضوعات مباحث جلسات آتی قرار گرفت که عبارت بودند از میزان اعتماد والدین و فرزندان نسبت به یکدیگر، بهبود ارتباط میان والدین و فرزندان، ارتقا اعتماد بنفس در فرزندان،مسائل مربوط به خانواده های تک فرزندی و ...... همچنین در پایان جلسه نیز کتاب هایی در رابطه موضوع مورد ب
روزی بازرگان موفقی از مسافرت بازگشت و متوجه شد خانه و مغازه اش در غیاب او آتش گرفته و کالا های گرانبهایش همه سوخته و خاکستر شده اند و خسارت هنگفتی به او وارد آمده است.
فکر می‌کنید آن مرد چه کرد؟! خدا را مقصر شمرد و ملامت کرد؟ و یا اشک ریخت؟ نه.....
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است—جناب اقای – وی- او-ا امریکا شما که انتقاد میکنید- ایا خود شماها بهترین خبرنگاران دنیا هستید  یا امریکا ازروی  نچاری شمار اورده است سواد این کاررا   دارید یا یک الگوی  شیطانی بدست شمادادند ازان کور کورانه پیروی میکنید- دراسلام براساس گفته استادمعزز حضرتا دکتر ایت الله جناب اقای مرتضی مطهری رحمت الله علیه فرمودند منافع جمع بیش از منافع فرد است لذا فرد بخاطر جمع شهیدمیشود پس منافع جهانی مهمتراز منافع
بازدید و ابراز همدردی جناب آقای دکتر آرام مدیرکل بهزیستی مازندران به همراه جناب آقای رجبی معاون پشتیبانی ، آقای حسین زاده معاون امور اجتماعی ، آقای منفرد رئیس حراست و احمدی رئیس بهزیستی شهرستان از مددجویان حادثه دیده و اهدای کارت هدیه 
انتخابات شورای دانش آموزی نرجس طاقانک مورخ 97/8/1 با شکوه و استقبال
بسیارخوب دانش آموزان و تمهید برگزاری مطلوب انتخابات انجام شد.در آغاز
آیاتی از قرآن تلاوت گردید پس از آن کاندیداها به معرفی خود پرداختند و
انتخابات به طور رسمی راس ساعت 9:30 آغاز گردید که جناب آقای روغنی کارشناس
آموزش متوسطه اول و جناب آقای تخشیده از انتخابات بازدید بعمل آوردند.
بین تمام پست ها و مطالبی که به مناسبت عید غدیر خم نوشته بودند،متن حامد عسکری به دلمان نشست

جناب آقای علی ابن ابیطالب(ع)
انتصاب شایسته و مبارک و هوشمندانه شما را به سمت جانشینی پیامبر اسلام و آراسته شدن نام جنابتان را به لقب
(امیرالمومنین)  تبریک و تهنیت عرض نموده و از شما و خداوند متعال خواستار توفیق نوکری و خدمت به آن جناب والامقام را به من
و فرزندانم عطا کنید

بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- جناب حضرت اقای دکتر  سلمانی  رحمت الله علیه –التماس ودعا یکسری درس اخلاق بگذارید ویک ص سری هم درس ها ی تاتئری-  طی الارض کردید یا نه کردید  دعا بفرماید که نماز ملت اول وقت باشد انشاااله
واپسین لحظات شب بود
جناب نیچه اومد تو خوابم
روبروم واستاد
فیس تو فیس
اکت تو اکت
سیبیلاشو داد بالا منم سیبیلامو دادم بالا
لباشو غنچه کرد
چِسبوند رو لبام
همون لحظه از خواب بیدار شدم
دنیام عوض شده بود
عاسمون لاجوردی شده بود
عشق رفته بود تو پی گوشت و استخونام
از اون موقع
هرکیو میبوسم
دنیاش از این رو به اون رو میشه
پ.ن:جناب نیچه فرمودن هر کی میخواد در حضور محترمشون تشریف فرما بشه قبله امتحان جغرافیای دهم بدون استعمال کافئین و ریتالین و هر سنتی یا
آورده اند سه مرد حجاب کرده و از معبری پر آمد و شد عبور می
کردندی. یک بازرگان و یکی ملک زاده ای ستبر، یکی پاسبان کتاب. قرار همی
نهادند که کدامینشان شهره ی شهر است و نزد عوام نامورتر.بازرگان حجاب از رخ برکشید و ناگاه خلق به سمتش روانه شد و شکوهیدندش؛ تبسمی بر لب گزارد و بر خودستایی آغازیدن نمودندی.از
این سپس، ملک زاده آهنگ برکشیدن حجاب کرد؛ پرده تمام از میان نرفته بود که
جماعت بر وی رهسپار شدند و چندی خویش انداز ستاندند و مجیزش گفتند. ملک
زاده
جناب پطرس زده خطی خطیم کرده تمام نقشه هام نقشه بر آب شد خدایش !روزی که از انتشارات به من زنگ زده بودن به ایشونم زنگ زده بودن ! ایشونم نشانی رو تغییر میدن و میگن ادرس بیمارستان رو بنویسید :)) حالا نیومده بگه تو این سفارش رو دادی ؟ آخه بهشم گفتن نمیشه بهت بگیم که چیه !
دبروز که پیگیری کردم مرسوله رسیده دستش ولی جناب پطرس نمیدونسته چون تحویل دبیر خونه بیمارستان قسمت اداری داده شده ! و جالب ترش اینکه همه سوپرایزا به دغدغه اینکه چه کتابیه توی پاکت و ا
کلاس آموزش جودو و دفاع شخصی با حضور ریاست انجمن ورزشهای رزمی صنعت آب و برق خوزستان  اقای مهندس قنبری و  مدرسی جناب  استاد قرائتی از همکاران بازنشسته صنعت اب و برق خوزستان و دبیر مجترم انجمن آقای مهندس بهلول  در مورخ 98/09/24 روز دوشنبه در سالن ورزشی برگزار گردید
که در پایان  کلاس از مدرس محترم جناب استاد قرائتی توسط ریاست انجمن جناب
اقای مهندس قنبری تقدیر و تشکر بعمل آمد.
باسمه تعالی
جناب آقای جمهوری اسلامی زید عزه
با سلام و تحیت
برگزاری تجمع و رهپیماییِ هر ساله‌ی نهم دی‌ماه، سیزده آبان، حامیان حجاب و امثال آن، بر خلاف مصلحت جناب‌عالی بوده و موجب سرخوردگیِ دوستان شما می‌شود.
لازم است این روال ناصواب هر چه زودتر کأن لم یکن اعلام گردد.

خیرخواهِ شما
۸ دی‌ماه ۱۳۹۸

پ.ن: #داری_با_ریشه_هات_چی_کار_می_کنی؟

هم معنی بازرگان و پسران
بازرگان : تاجرحوادث : رویدادها – پیش آمدهاگرد خود : دور خودمعمولا : بیشتر اوقاتمقام : مرتبهاندوختن : جمع کردن ، پس انداز کردن – ذخیره کردنخصلت : خلق و خوی – صفت کاهلی : تنبلی – سستیروی برگرداند : برگردد – پشت کند – پشیمان شوداسباب : سبب ها – علت هامراقبت : نگهداریغفلت : بی توجهی ، بی اعتناییتهیدست : فقیر – مسکینچارپایان : حیواناتی که دو دست و دو پا دارندخشنود : راضی – شادبکوشید : سعی کرد – تلاش کردکسب : درآمد – کارفضیل
باسمه تعالی
روز چهارشنبه در دفتر مرکز نیکوکاری بشری میزبان ریاست محترم ناحیه دو کمیته امداد استان قم بودیم.
جناب آقای علیپور به همراه معاونت مشارکت های مردمی جناب آقای متقی آمدند دفتر با یک لیوان‌چای از آنها پذیرایی کردیم.
مطالب مختلفی پیرامون:
۱. مسیرهای تعامل با کمیته امداد
۲. مشکلات سیستم بانکی
۳. و....
مطرح شد
امید که این جلسات راهگشای خدمت بیشتر و بهتر باشد.

چ
تقویم شیعه
بیست و دوم ربیع الثانی
وفات جناب موسی مبرقع علیه السلام
جناب موسی مبرقع علیه السلام پسر حضرت جواد علیه السلام در سال ۲۹۶ هجری قمری در شب چهارشنبه در شهر قم وفات یافت. به نقلی وفات آن جناب در ۸ ربیع الثانی بوده است. بنا بر قول دیگری در ۱۴ ربیع الثانی وفات موسی مبرقع واقع شده است. قبر آن بزرگوار در چهل اختران قم خیابان آذر مشهور است. 
نام: موسی، کنیه: ابو جعفر، لقب: مبرقع که از فرط زیبایی بر جمال مبارک نقاب میزد. نام پدر: جواد الائمه علی
معرفی کتاب به مناسبت تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام
کتاب: روز خدا
نویسنده: سید محمدهاشم پوریزدان پرست
مردم ایران قلب خود را به روی مسئولانی که از جانب امام انتخاب شده بودند، باز کرده بود. جیمی کارتر، رئیس جمهور آمریکا، طی پیامی ضمن ابراز نگرانی از توانایی و ترکیب دولت موقت، با به رسمیت شناختن آن، اعلام کرد که با دولت تازه ایران همکاری خواهد کرد. این جریان با حسن استقبال مهندس مهدی بازرگان، نخست وزیر دولت موقت مواجه ش
بسم‌ الله الرحمن الرحیم قال الله تبارک و تعالی اعوذ‌ بالله من الشیطان الرجیم‌ و اذا اصابتهم‌ مصیبه‌ قالوا‌ انا لله و انا الیه راجعون 
برادر بزرگوارم‌ جناب آقای محمد گلدوست اعلی الله مقام‌ الشریف:
سلام‌ علیکم؛
مصیبت‌ وارده(درگذشت پدر پزرگوارتان) موجب‌ تاثر خاطر گردید.
اینجانب‌ این مصیبت‌ را به شما و خانواده تسلیت‌ عرض می نمایم.
از خداوند متعال برای مرحوم‌ رحمت‌ و مغفرت‌ و برای خانواده صبر مسئلت‌ دارم.
۲۲اسفند۹۸- سیدمحمدجواد حسی
اسامی و القاب و کنیه‌های امام زمان علیه السلام و وجه تسمیه آن‌ها
چهارم: ایزدشناس
پنجم: ایزدنشان
در کتاب مذکور، مسطور است که این دو، نام آن جناب است در نزد مجوس و شیخ بهایی رحمه الله در «کشکول» فرموده که: «فارسیان، آن جناب را ایزدشناس و ایزدنشان گویند.»
نجم ثاقب، تالیف میرزای نوری، جلد ۱، صفحه ۸۹، چاپ انتشارات کتاب جمکران
اگر بنگریم که در آغاز هیچ نبوده و همه چیز با کلمات آغاز شده است، میبینیم که این واژه ها هستند که هستی بیکران را، کائنات را و عالم و آدم را بازنمایی میکنند. دانش بشر در باره هرچه هست با کلمات نضج میگیرد و از کلمات سر بر می آورد با کلمات مبادله میشود.
 این کلمات هستند که که امور عالم و آدم را از کتمِ نهفتگیِ پوشیدگی و در پرده بودگی فرا می خوانند بر آفتاب می افکنند و موضوع آگاهی و تأمل و تفکر ما ما میکنند.
هر چه کلمات نسبت و قرابیت بیشتری با امور و ا
در راستای تشکیل جلسه شورای دانش آموزی با مسئولین با حضور کارشناس محترم فرهنگی و هنری جناب آقای مختاری و کارشناس محترم اقامه نماز جناب آقای اسدی جلسه در محل دفتر پرورشی تشکیل و پس از گفتگو و تبادل نظر اهم مصوبات به شرح ذیل به تصویب رسید.

ادامه مطلب
درود - روحش شاد و یاد الطاف و از خودگذشتگی هایش همیشه در خاطرمان پایدار.در مراسم خاک سپاری استاد علی آبادی با حضور جناب دکتر فانی و جمعی از دوستان {مهندس برزگر- جنابان فیض خانی - داودی - برخ - دکتر خبازان و بنده و سروری که کنار دکتر فانی در عکس بالا نشسته اند و از خیرین منطقه هستند و در جلسات بازسازی دبیرستان اکثرا حضور دارند}با شکوه منعقد گردید.از جناب دکتر فانی خواستیم در مراسم صحبتی در تقدیر از استاد علی آبادی داشته باشند و ایشان پذیرفتند - هم
در تاریخ 9/7/98 در مرکز اورژانس اجتماعی با حضور جناب آقای اندخورا ، سرکار خانم حاجی زاده و کارشناسان اورژانس اجتماعی تشکیل شد و در خصوص ضرورت انجام پژوهش با موضوع خودکشی تبادل نظر صورت گرفت و در نهایت مقررر گردید پژوهشی با عنوان فراوانی افکار و اقدام به خودکشی در میان سه گروه مراجعین اورژانس اجتماعی، دانش آموژان دبیرستانی و مراجعین مراکز خصوصی انجام گیرد.

ادامه مطلب
⚛ساختار بنیادین انجمن علمی روانشناسی و علوم تربیتی 
دانشگاه پیام نور مرکز فردوس 
27 اردیبهشت 1398
محمود هوشنگ نژاد 
دبیر هیات موسس انجمن علمی 
—-----------------------------------
اعضای هیات موسس انجمن علمی
✅ داستان تشرف ✅

#داستان_تشرف
#بشارت_نزدیکی_ظهور 

امام زمان (عج) وارد مرحله قیام شده است.

♦️ میرزا ابوالفضل قهوه چی به ظاهر پیرمردی عامی و ساده اما در واقع یکی از شیفتگان و شرف یافتگان آستان مقدس امام زمان روحی فداه بود آن جناب نسبت به مسجد جمکران علاقه فراوان نشان می داد و چه بسا تشرفات مکرر و توفیقات بی مثالش را از رهگذر انس با آن مسجد شریف به دست آورده بود .
از آن جناب نقل شده است که در یکی از تشرفاتم
ادامه مطلب
ه

فراخوان بزرگ حامیان حاج مسعود جابریبه اطلاع تمامی حامیان کاندیدای محبوب جناب آقای حاج مسعود جابری بخصوص مردم شریف دهستان مومه ای و روستاهای همجوار میرساند،باشرکت در راهپیمایی 22بهمن از درب ستاد با جمعیت زیاد بطرف میدان حرکت کنیم که بتونیم با این عمل اتحادو وحدتو یکپارچگیو  همدلی و حمایتمان از کاندیدای محبوبمان جناب حاج مسعود جابری را به گوش همه برسانیم.از تمامی خواهران و برادران و حامیان عزیز  خواهشمندیم این پیام را به همه برسانند
و
مصطفی چمران ساوه‌ای (١۰ مهر ۱۳۱١ تهران – ۳۱ خرداد ۱۳۶۰ دهلاویه) معروف به دکتر چمران و شهید چمران، فیزیک‌دان، سیاستمدار (عضو شورای مرکزی نهضت آزادی ایران)، وزیر دفاع ایران در دولت مهدی بازرگان و دولت موقت شورای انقلاب از همراهان موسی صدر در تشکیل جنبش امل (لبنان)، نماینده دوره اول مجلس شورای اسلامی، از فرماندهان ایران در جنگ ایران و عراق و بنیان‌گذار ستاد جنگ‌های نامنظم در جریان جنگ ایران و عراقبود.
وی در دانشگاه تهران، تح
جلسه تودیع و معارفه مدیر عامل شعبه استان قم در شهریور ماه 98 باحضور مسئولان و نمایندگان بیمه میهن در محل سرپرستی استان قم برگزار گردید.

بنده به سهم خود از زحمات جناب آقای میرزایی که حق استادی به گردن حقیر داشته کمال تشکر را دارم و امیدوارم در استان همدان همچون استان قم موفق باشند.
همچنین عرض تبریک و خوشامد خدمت جناب آقای جمالی دارم ، امیدوارم با یاری همکاران بتوانیم به آنچه ایشان برای شهر قم در نظر دارند دست یابیم.
عزیزان؛ اهل محاسبه باشیم‼️
علامه طباطبایی(ره):
در شب و روز زمانی را برای حسابرسی خود قرار بدهید!ببینید که این 24 ساعت چگونه بر شما گذشته است!
♻️اهل #محاسبه باشید؛ همان‌طور که یک بازرگان، یک کاسب، دخل و خرج خود و صادرات و وارداتش را حساب می‌کند!
ببینید در #شبانه_روزی که بر شما گذشته،چه چیزی اندوخته‌اید، چه گفته‌اید،یک یک رفتار و گفتارتان را حساب برسید!
از نادرستی‌ها استغفار کنیدو سعی کنید تکرار نشود،و برای آنچه شایسته و صالح و به فرمان حا
خلاصه کتاب روش های تحقیق در علوم رفتاری
خلاصه کتاب روش های تحقیق در علوم رفتاری در 71 صفحه با فرمت word قابل ویرایش دکتر زهره سرمد دکترعباس بازرگان دکتر الهه حجازی این کتاب هم به صورت ورد و هم به صورت پی دی اف در اختیار شما قرار می گیرد. روش های تحقیق در علوم رفتاری / دکتر زهره سرمد - دکتر عباس بازرگان - دکتر ...
دریافت فایل
 جناب آقای
/ سرکار خانم ................. فرزند ......................... به شماره
شناسنامه ............... و کد ملی ............................ و به
آدرس سکونت ............................................. عنوان موجر سند
اجاره شماره ............... ازیک  طرف  و جناب آقای، سرکار خانم
................. فرزند ......................... به شماره شناسنامه
............... و کد ملی ............................ و به آدرس سکونت
............................................. به  عنوان  مستاجر سند
موصوف  ازطرف دیگر ضمن اعلام رضایت و توافق مبنی بر فسخ اجاره نامه فوق
الذکر ض
سلام شما باید حدس بزنید که منظور من کدوم بلاگره :دی
خوب بریم سوال اول
1-این بلاگر با مایتابه هاش معروفه :دی بهار نارنج
2-به وقت متعجب شدن میگه یاحضرت عباس (کشدار بخونید):دی دردانه (شباهنگ )
3-این بلاگر داداششو باتشت رخشویی بیدار کردن:دی محبوبه شب
4-این بلاگر به مارکوی بیان معروفن و غرغرهاش بسیار:دی واران
5-این بلاگر دوکلمه حرف حسابش معروفه:دی آقاگل
6- درد دارم شبیه مردی که جوان است و محکوم شده به حبس ابد! کدوم بلاگر گفته اینو؟بانوچه (ثریاشیری)
7-این
در تاریخ هشتم مهرماه نود و هشت (روز بزرگداشت مولانا) منتشر شد.

کتابم منتشر شد: "عاشقانه‌ای از کوی دانشگاه تهران"این اثر شامل ۴۱ دیالوگ و ۱۰ دلنوشته ست. دیالوگ‌ها طی این دو سال (۹۶ الی ۹۸) بین من و بچه‌ها توو محیط خوابگاه (کوی دانشگاه) رد و بدل شده و هرکدوم به نحوی رنگ و بوی عشق داره و تماما واقعی هستن. دلنوشته‌ها هم گلچین یادداشت‌های من از این دو ساله.__________________________مظاهر.نوشت ۱: ایده نگارش این اثر از کتاب "لطفا یکی مرا از مرگ نجات بدهد" تالیف
حالا «بین طلوع آفتاب و غروب آفتاب در تابستان از ۱۲ ساعت بیشتر است.»⠀ فصول سال بترتیب: yaz,,,yay,,,payız(güz),,,qış⠀ . پ پ قبل: ikinci qatın pəncərəsi açıqsa ört (bağla ya qapat) .⠀ #آذربایجان #آموزش_ترکی #ماکو #جلفا #بازرگان #کلیبر #اهر #بیله_سوار #گرمی #مغان
(Feed generated with FetchRSS)http://bit.ly/2vzEWd0
#آموزش_نوین_و_استاندارد_ترکی_آذربایجانی@turkce_faAzarilearn.blog.ir
مشاهده مطلب در کانال
بسمه تعالی
از کوزه همان برون تراود که در اوست
از غرب باوران و کدخداچرستان بیش از این هم انتظاری نیست ؛بعد از توهین سران 3 رژیم خبیث انگلیس ،آلمان و فرانسه و صدور بیانیه و بیان خزعبلات بر ضد ایران اسلامی انتظار ملت سرافراز ایران اسلامی از جناب آقای روحانی واکنشی شایسته بود ولی جناب روحانی بجای واکنش شایسته و دادن پاسخ قاطع به یاوه گویی های سران این 3 رژیم در اقدامی منفعلانه تاکنون به دیدار با یکی از این 3 خبیث (ماکرون)تن داده.
 جای این سوال باق
جناب آقای غلامحیدر عباسیجناب آقای ... از میرزاهای با اخلاق ، خونگرم و توو دل بروِ اسفاد است که بواسطه ی این خوی و منش انسانی اش با  همه می جوشد و همه دوستش دارند . همه با او راحت و بدون تعارف اند . کمتر کسی نام کوچکش را میداند و همه او را با فامیل صدا می کنند. او از فرهنگیان فرهیخته اسفاد و مسلط به هنر خوشنویسی است که در عصر خود با قلم زیبایش گفته های بزرگان دینی ، سیاسی و علمی را بر دیوارهای اسفاد خوش می نگاشت.در روزگار نوجوانی و جوانی صاحبذوق و
درتاریخ 19/10/1398 به مناسبت  بزرگداشت شهادت مظلومانه سپهبد حاج قاسم سلیمانی در کتابخانه مرحوم حاج عیسی رضایی، مراسم بزرگداشتی با حضور 30 نفر از اعضای فعال کتابخانه برگزار شد. در ابتدای برنامه، قرآنی توسط جناب آقای غیبی تلاوت شد و کتابدار مسئول کتابخانه در مورد سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی مطالبی را ارائه کرد. مداح جناب آقای اکبری، ذکر مصیبت و روضه ای در مورد شهادت پرافتخار سردار دلها خواندند و در پایان کتاب "بچه های حاج قاسم" توسط جناب آق
سرچشمه ی فساد ازدیدگاه امیرالمومنین امام علی علیه السلام: فساد توده ی مردم، ناشی از فساد خواصّ است. خواصّ، به پنج گروه تقسیم می‌شوند: عالمان که راهنمایانِ به سوی خدایند پارسایان که راه رسیدن به خدایند، بازرگانان که اُمنای خدایند، رزمندگان که یاوران دین خدایند و حاکمان که سرپرستان خلق خدایند. پس، اگر عالم، طمّاع و مال اندوز باشد، دیگر از چه کسی باید راهنمایی خواست و اگر پارسا، به دنیا و آنچه مردم دارند راغب باشد، دیگر به چه کس اقتدا شود و ا
در تاریخ 98/2/14جشن بزرگداشت مقام معلم باحضور جناب آقای معین کارشناس آموزش متوسطه  دوم و جناب آقای سلیمانیان کارشناس آموزش متوسطه اول برگزار شد در این جشن از رتبه های برتر مسابقات فرهنگی و هنری و پرسش مهر تقدیر شد
دریافتتوضیحات: برگزاری جشن معلم                              
دریافتتوضیحات: برگزاری مسابقات بین همکاران در جشن معلم
دریافتتوضیحات: تقدیر از برترین های مسابقات فرهنگی و هنری و پرسش مهر شهرستانی و استانی         
حالا«حس ششم بچه‌های خواهر من عالی‌ست» به ترکی؟⠀ .⠀ حس: hiss, duyu (با احساس و عاطفه فرق داره)⠀ بچه: uşaq, bala⠀ عالی: əla, super⠀ . واژه kiçik, xırda, balaca تقریبا هم معنی و در معنای کوچک هستند. .⠀ #ارومیه #نقده #سردشت #پیرانشهر #ملکان #سلماس #شاهین_دژ #ماکو #خوی #آذربایجان#جلفا #بازرگان
(Feed generated with FetchRSS)http://bit.ly/320LAoX
#آموزش_نوین_و_استاندارد_ترکی_آذربایجانی@turkce_faAzarilearn.blog.ir
مشاهده مطلب در کانال
تاریخ شفاهی دانشجویان پیرو خط امام: دانشجویان و گروگان ها که به قلم حسین جودوی  نوشته شده است و توسط انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر شده اشت.  پیروزی انقلاب اسلامی اگرچه نفوذ آمریکا را در ایران تحلیل برد، ولی منجر به زوال کامل قدرت و دخالت‌های آن نشد و بقایای عوامل آمریکا در درون مملکت مشغول توطئه بودند؛ به ‌خصوص اینکه با روی کار آمدن دولت موقت استکبار به آن امیدوارتر شد. در این شرایط دولت موقت که امور کشور را در دست گرفته بود، متأ
بسم الله
یک سؤال اساسى در بحث از رسالت پیامبران، پرسش از هدف اصلى ‏آنان است. آیا پیامبران براى آبادى دنیاى مردم آمدند یا سعادت اخروى‏ ایشان؟!در این گفتار ما به تجزیه و تحلیل شبهاتى مى‏پردازیم که از سوى‏ مرحوم مهندس مهدى بازرگان و دکتر سروش در این باب مطرح شده‏ است.
ادامه مطلب
ثبت شرکت و ثبت برند بازرگان
ثبت شرکت و ثبت برند بازرگان
ثبت شرکت و ثبت برند
ثبت شرکت / امروزه کلیه ی اقدامات بازرگانان با محدودیت‌های قانونی مواجه شده است لذا بازرگان هوشیار قبل از مواجه شدن با این محدودیت های قانونی می بایست ابزار فعالیت تجاری خویش را توأم با ثبت در بستری مناسب مهیا سازد. یکی از اقدامات اصلی برای هر فعالیت تجاری تاسیس شرکت می باشد زیرا عدم تاسیس شرکت می تواند اشخاص را از امتیاز های تعیین شده در قانون محروم سازد.

از سوی
خدا خیلی حواسش به بنده هاش هست ..

ادعونی استجب لکم .. توی تمام لجظه لحظه های عمر آدم صادقه 
گره های زندگی آدم .. اونجاهایی که با حساب و کتاب خودش فکر میکنه هیچ چی سر جاش نیست
فقط وقتی حل میشه که نگاهش عوض بشه

داشتم ترجمه می کردم با همکاری جناب محترم گوگل، همراه همیشگی و راهبر ما در فضای پربرکت مجازی (به رسم تقوا) 
همچنین جمله انگلیسی رو هم توی ذهنم ترجمه کرده بودم .. البته با کمی بی دقتی، به اشتباه .. (یه عبارت ساده بود!) .. فقط محض احتیاط با گوگل مش
  دومین جلسه انجمن علمی با حضور ریاست محترم  دانشگاه پیام نور مرکز فردوس سرکار خانم دکتر اعراب شیبانی و جناب اقای هوشنگ نژاد کارشناس امتحانات و فناوری اطلاعات دانشگاه در تاریخ ۹۸/۲/۲۱ ساعت ۱۰ صبح در محل دفتر ریاست دانشگاه  برگزار شد .
مصوبات و مباحث مطرح شده:
‍‍

♳مباحثی در رابطه با بر گزاری کارگاه ها 
♴گزاش فعالیت های انجام شده تا به امروز
 ♵برگزاری جلسه با حضور سر کار خانم شیبانی و جناب آقای وحید
♶تصمیماتی در خصوص برگزاری کارگاه ها تو
آغاز مرحله سوم از لیگ کتابخوانی هم اندیشان
داستان مرحله سوم داستان کتابها و نیازمندی های روزانه من !!!✌️
"که یک سنگ محکی برای قدرت کتابخوانی شرکت کننده های صعود کرده به مرحله سوم میباشد ."
داوران این مرحله از نویسندگان و تحلیلگران و فعالین حوزه کتاب میباشند :
جناب آقای رشیدی مهر آبادی و جناب اقای حمید درویشی شاهکلایی
مدت زمان⏰ ارسال آثار مرحله سوم : تا ساعت ۲۴ روز هشت اردیبهشت طبق اطلاعیه ارسال شده به شرکت کنندگان خواهد بود .
مهدیه اسدی کتابدار مسئول کتابخانه مرحوم حاج عیسی رضایی عرب محله شهرستان ساری در بزرگداشت شهادت مظلومانه سپهبد حاج قاسم سلیمانی  به همراه تعداد زیادی از اعضای فعال کتابخانه در مسجد فاطمه زهرا با حضور  فرمانده پایگاه بسیج (شهید موسی اسدی)  و سرتیپ سپاه جناب آقای محمد علی ذاکریان فرمانده پایگاه جناب آقای صالحی و دهیار روستای لله مرز و اهالی روستا برگزار شد
جاذبه های شهر وان
برای سـفر به ترکیه شرقی به صــورت زمینی میتونید از مرزهای سرو، رازی و بازرگان ســفرتون رو شـروع کنید. مرز سرو در نزدیکی ارومیه، مرز رازی در نزدیکی خوی و مرز بازرگان در نزدیکی بازرگان قرار داره. اگر با خودرو شخصی سفر میکنید، میتونید بر اساس علاقه یکی از این سه مرز رو انتخاب کنید. برنامه سفری که پیش روتونه از مرز سرو شروع میشه، اما با استفاده از همین الگو و دانستن فاصله شهرها و روش سفر، میتونید خیلی راحت سفری پر خاطره رو تجربه
اسدالله عسگراولادی، بازرگان ایرانی، معروف‌ترین صادرکننده خشکبار ایران و عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی بود که امروز به علت عارضه مغزی درگذشت.
ماهنامه فوربس میزان سرمایه او را حدود ۸ میلیارد دلار برآورد می‌کند.
او علاوه بر تجارت خشکبار، ملاک بزرگی هم بود. او در جلسه‌ای تصمیم داشت برای خرید نمایشگاه بین‌المللی(۸۵۰۰۰۰مترمربع) چک روز بکشد.
خانه ۱۳۰۰متری خیابان فرشته که در آن ساکن بود ۱۰ میلیون دلار می‌ارزید.
او همیشه با ۴۰ درصد سود تج
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب دکتر عباسی
دوازده سال از زمانی که فریاد زدید که دختران شیعه را در امارات به حراج می گذارند گذشت و یک نفر از ناراحتی دق نکرد
جناب عباسی اگر آن روز دروغ گفتید که بزرگترین عذاب ها برای شما ناچیز است
و اگر حقیقت را گفتید و میدانید و برای مصالح شخصی سکوت کردید باز هم مستحق عذاب هستید؟
آن زمان مخاطب اصلی بیانات شما اصلاح طلبان بودند .بااین صحبتها دور دست مخالفان اصلاحات افتاد.،آیا به ا
▪️جلسه محاکمه یک پاسدار برای نزدن یک موشک کروز
متهم: پاسدار؟؟
مورد اتهام: شلیک نکردن موشک به سمت موشک کروز آمریکایی که حساس ترین مرکز حیاتی تهران را مورد هدف قرار داد و صدها نفر را به شهادت رساند 
قاضی: برادر ؟؟؟؟ شما برای حفاظت از آسمان و جان مردم ایران حقوق می گیری چرا به سمت موشک آمریکا شلیک نکردیمتهم : جناب قاضی تشخیص سخت بود فکر کردم هواپیمای مسافر بری است.قاضی: مگر شما در حالت آماده باش صد در صد نبودید؟ متهم: چراقاضی: مگر به شما اطلاع ن
بیوگرافی محمد بحرانی صداپیشه جناب خان
نام:محمد
نام خانوادگی:بحرانی
تاریخ تولد:1360
محل تولد:شیراز
تحصیلات: لیسانس بازیگری و کارشناسی کارگردانی
همسر:مهناز خطیبی (عروسک گردان)
------------------------------------------------------------
محمد بَحرانی متولد 1360 در شهر شیراز صداپیشه و بازیگر ایرانی است. بحرانی دارای مدرک لیسانس بازیگری از دانشگاه تهران و مدرک کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس است.

ادامه مطلب
نوشته ای زیبا در نقد نامه اخیر جناب یزدی به آیت الله العظمی شبیری زنجانی دام عزه
روزنامه اطلاعات، نهم آذر
اقول: فرد و سیستمی که اینگونه، بی محابا به یک مرجع تقلید باسابقه و عالِم (البته بدون دستگاه تبلیغاتی)، می تازد و ایشان را با اشاره ای، اینگونه تهدید و تحدید می کند، با طلاب جوان چکار می کند؟!!
طراحی سایت ثبت بازرگان
طراحی سایت ثبت بازرگان
معرفی ثبت بازرگان:
موسسه حقوقی بازرگان از جمله دفاتر حقوقی تخصصی به شمار می آید که به صورت سازمان یافته از سال 1385 توسط جمعی از وکلا پایه یک دادگستری و پژوهشگران متخصص شروع به فعالیت کرده است.
هر یک از وکلای این دفتر دارای مدارج علمی تخصصی بوده و از تجربیات بسیار خوبی در موضوعات مربوط به حقوق اختراعات، علائم تجاری، طرح های صنعتی و ثبت شرکت ها و … مطرح در مراجع قضایی و شبه قضایی برخوردارند.
با تو
در قالب طرح اکتساب و مستندسازی تجارب رهبران ستاد هلدینگ میدکو و ادامه گام اجرایی پیش مصاحبه، جلسه با دو بزرگ مرد، مدیر و خبره به تمام معنا در حوزه فولاد کشور برگزار شد.
جناب آقای دکتر بهرام سبحانی و جناب آقای مهندس علی پالیزدار که با کوله باری از تجارب ارزشمند حاصل از سال ها مدیریت و هدایت صنایع بزرگ فولادی کشور، اکنون در مجموعه بزرگ، پویا و رو به توسعه میدکو، حضور  داشته و این گنجینه ارزشمند را بی دریغ در اختیار میدکو قرار داده اند.
جلسات پ
تقویم شیعه
ششم جمادی الاول
جنگ موته
در سال هفتم هجرت در چنین رزی جنگ موته به وقوع پیوست. تعداد مسلمین در این جنگ سه هزار نفر و تعداد کفار صد هزار نفر بود. این جنگ از آنجا آغاز شد که حارث بن امیر ازدی که حامل نامه‌ای از پیامبر صلی الله علیه و آله به قیصر روم بود، در زمین‌های موته به دستور شرحبیل بن عمرو سردار لشکر روم دستگیر شد و دست‌های او را بستند و گردنش را زدند. پیامبر صلی الله علیه و آله از شنیدن این خبر بسیار ناراحت شدند و لشکری به موته روا
یک.
بله...
بالأخره برای آزمون دکتری ثبت‌نام کردم و حال میل سخنم با هیچ‌کدامتان نیست!
گویی که همه بوی پیف پیف می‌دهند و من بوی خوش گل‌آب!
دو.
هان دمی، فها ندمی از جمله اشعار جناب شیخ اشراق در موقع مرگش می‌باشد که به گمانم مناسب چنین وضعیتی باشد.
پایان باز
وقتی بنده به این بخش از موسیقی زیبای جناب آقای استاد محمد نوری نگاه میکنم
--------------------------------------------------------
ما بـــــــــــــــــــــــــرای 
آنــــــــــکه ایـــــــــــــــــــــــــران
گـــــــــــــــــــــــــــــــــوهری تابــــــــــــــــــــــان شـــــــــــــــــــــــود
رنــــــــــــــج دوران بـــــــــــــــــــــــــرده ایم ، رنــــــــــــــــــج دوران بــــــــــــــــــــــرده ایم!
لا لا لا لا لا لا  لای
چالش صورتی 
1: مهربون ترین ؟ آلاء ،صورتی، بهار، آرام  ماجده
خیلی خیلی مهربونم بگم ؟ صخره :)
2:خوش اخلاق ترین:سولین،فائزه و روشنا و آنه , سمانه
3: باحال ترین : اقلیما، بهار 
 4:خنگ ترین : چی بگم اخه؟! 
خنگ دوست داشتنی بگم ؟ مشترک :)
5:شوخ ترین : من با بهار و مبهم یه مدت خیلی حال میکردم کلی میخندیدیم :) ( مهسا هم هست که میخندونه مارو)
6: حرفاش قشنگه : سولینِ اقلیماِ آلاءِ 
میتونم بگم کی خیلی کمکم کرد اشتباه نکنم ؟ آلاء
7: خوش خنده خوش برخورد : بازهم اقلیما :) 
سلام خدمت جناب آقای  سامانی.بنده بصورت اتفاقی با این وبلاگ آشنا شدم.واقعا خاطرات رو برام زنده کرد.بنده بین سالهای ۶۸تا۷۱ از محضر شما و سایر اساتید بهره برم و خاطرات خوبی برام شکل گرفت.کاش می شد دوباره اون روزها تکرار می شد حتی برای ثانیه های کوتاه.دوست دار شما تهرانی زاده              saeid_tehrani_zadeh@yahoo.com
▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐
سلام جناب تهرانی زاده 
از
نرم افزار دستیار معاونین اجرایی کاری از همکار محترمان جناب آقای شهرام خسروی فر می باشد که در اختیار این وبلاگ قرار گرفته است برنامه های دانش آموزی دارای برای نواقص می باشند که در برخی موارد همکاران را با مشکل روبرو کرده است در راستای کمک به معاونین اجرایی جناب آقای خسروی فر با تهیه این نرم افزار رایگان گامی بزرگ در جهت کاهش مشکلات همکاران برداشته است
جهت دانلود این برنامه و آموزش استفاده کلیک کنید
با سلام و تحیات

جلسه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد تکنولوژی آموزشی توسط آقای جواد روشن فر امروز پنجشنبه مورخه 21 شهریور 98 با حضور اساتید محترم سرکار خانم دکتر مصطفی پور ( استاد راهنما )
جناب آقای دکتر سعیدی و جناب آقای دکتر قادری ( داوران محترم) و سرکار خانم اسدالهی مسئول محترم تحصیلات تکمیلی و سرکار خانم مونا قادری ( نماینده محترم گروه تکنولوژی آموزشی ) برگزار گردید.
ادامه مطلب
یکی امروز اومد تو پانسیون اینقدر آروم حرف می زد و مودب با شخصیت بود که سر ناهار میخواستم بهش بگم :میشه افتخار آشنایتون رو داشته باشم جناب؟...که لحظاتی بعد رفت و در مقابل چشمان ناباور من باکمال وقار دوتا ته دیگ آسِ اضافه برداشت :|هیچی دیگه قضیه کنسل شد.
نکته:به ترتیب اهمیت نیستنکته2:بمیرم راحت شم ازین دل درد ک انگار تا آخر عمرم باهامه...م نمیفهمم چرا هم باید دردسر بکارت بکشم هم بعدا ک ازدواج کردم هی نگران بارداریم باشم هم این درد کوفتی رو تحمل کنم در صورتی ک نمیخوام توله بزام؟؟؟؟نکته 3:مرگی بدون دردم آرزوستنکته 4:تا همتونو نکشم نمیمیرم ک...خب نوت برداری بسه بریم سراغ 10 مورد..1.مسواک میزنم2.توالت میرم کامل تخلیه میکنم3.اپیلاسیون کل بدن ک مرده شور بیچاره حالش بد نشه4.وصیت نامه مینویسم به همه ی آشنا
  * در روز نوزدهم بهمن بنا به دعوت قبلی روحانیت مبارز و سایرگروه های مذهبی و سیاسی ، راهپیمایی گسترده ای در سراسر کشور صورت گرفت.
* در تهران مردم از خیابان های نیروی هوایی، شهناز،فرح آباد،میدان خراسان،نارمک،بدرثانی،نظام آباد و...به سوی میدان آزادی به راه افتادند و در حمایت از دولت بازرگان شعار سردادند.در پایان این تظاهرات ، قطعنامه ای در 7 بند قرائت گردید و مورد تایید مردم قرار گرفت.بدین ترتیب مهندس بازرگان از مردم رای اعتماد گرفت.
* ساعت ده

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها