نتایج جستجو برای عبارت :

سرکار خانم رحیمی

♣♣♣♣♣♣همزمان با شهادت کریم اهل بیت اقا امام حسن مجتبی علیه السلام همایش بزرگ هیئت شیفتگان وحی برگزار شد .
   ⚫ شرح مختصر برنامه ⚫✔ قرائت آیاتی از کلام الله مجید توسط قاری محترم جناب استاد اقای علیزاده✔ پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران✔ بهرمندی از فرمایشات ارزشمند استاد عزیز سرکار خانم خجسته پیرامون وقف ✔ اطلاع رسانی طرحها و برنامه های اموزشی موسسه توسط استاد سرکار خانم کاظمی✔ خیر مقدم و تشکر از حضور مدعوین گرامی توسط مدیر عامل محت
با سلام خدمت کاربران گرامی
به مناسبت چهلمین روز شهادت شهدای قم در سال 1356 هجری شمسی یک نشست کتابخوان در کتابخانه نیمروز در تاریخ 1397/11/29با حضور اعضای فعال کتابخانه برگزار گردید. در این نشست کتبی به این منظور توسط اعضا ارائه گردید که در ذیل به آن اشاره می گردد.
سرکار خانم الهه میرشاه کتاب آتش کف دست نویسنده مسعود گنج بخش
سرکار خانم زهرا میرشاه کتاب آشنای بهشت نویسنده زهرا قربانی
سرکار خانم شقایق خمرانی کتاب آخرین حرف اول نویسنده حسین رضایی
سر
قبولی سرکار خانم نیکتا عابد فرزند حسین درمقطع کارشناسی ارشد رشته  مهندسی سیستم های انرژی تکنولوژی  (دانشگاه الزهرا تهران) را خدمت ایشان و خانواده محترمشان وجامعه علمی شهر خالداباد و متولیان عزیز آستان مقدس امامزاده آقا علی عباس تبریک عرض می نمائیم.
خدا را شاکریم که در طول سال 1397 توانستیم به عنوان کتابدار و خدمتگزار فرهنگ کتاب و کتاب خوانی به خوبی از عهده وظیفه خود بر بیاییم. 
کتابخانه شهید علم الهدی فولادشهر در طی سالهای فعالیت خود جزو بهترین کتابخانه های عمومی در سطح استانی و شهرستانی خدمات قابل توجهی برای همشهریان عزیز ارائه داده است. 
جا دارد در اینجا خسته نباشید جانانه به کتابداران عزیز کتابخانه شهید علم الهدی بگوییم. 
سرکار خانم باقری مسئول کتابخانه، سرکار خانم کریمی و سرکار خ
با سلام و تحیات

جلسه دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد تکنولوژی آموزشی توسط آقای جواد روشن فر امروز پنجشنبه مورخه 21 شهریور 98 با حضور اساتید محترم سرکار خانم دکتر مصطفی پور ( استاد راهنما )
جناب آقای دکتر سعیدی و جناب آقای دکتر قادری ( داوران محترم) و سرکار خانم اسدالهی مسئول محترم تحصیلات تکمیلی و سرکار خانم مونا قادری ( نماینده محترم گروه تکنولوژی آموزشی ) برگزار گردید.
ادامه مطلب
خانمی شوهرش را به مطب دکتر برد. بعد از معاینه، دکتر، خانم را به طرفی برد و گفت: اگر شما این کارها را انجام ندهید، به طور حتم شوهرتان خواهد مرد. اول هر صبح، برایش یک صبحانه ی مقوی درست کنید و با روحیه ی خوب او را به سرکار بفرستید. دوم اینکه هنگام ناهار، غذای مغذی و گرم درست کنید و قبل از اینکه به سرکار برود او را در یک محیط خوب مورد توجه قرار بدهید. سوم اینکه برای شام، یک غذای خوب و مخصوص درست کنید و او در کارهای خانه کمک نکند. در خانه، شوهر از همسرش
 جناب آقای
/ سرکار خانم ................. فرزند ......................... به شماره
شناسنامه ............... و کد ملی ............................ و به
آدرس سکونت ............................................. عنوان موجر سند
اجاره شماره ............... ازیک  طرف  و جناب آقای، سرکار خانم
................. فرزند ......................... به شماره شناسنامه
............... و کد ملی ............................ و به آدرس سکونت
............................................. به  عنوان  مستاجر سند
موصوف  ازطرف دیگر ضمن اعلام رضایت و توافق مبنی بر فسخ اجاره نامه فوق
الذکر ض
 هماهنگی موسسات و مجموعه های عام المنفعه و سازمان های مردم نهاد نتایج زیادی داره ازجمله جلوگگیری از موازی کاری.  دیروز سری زدم به موسسه لبخند انتظار باحصور سرکار خانم ها عظیمی دخت و طارزاده. البته عکاس این صحنه هم آقای عابدنیا همسر خانم عطیمی دخت هستند.
.
دوچرخه سواری عمومی و حرفه ای بانوان نیازمند به آموزش های تخصصی است .
طی جلسه ای
معرفی سرکار خانم مژده شافعی کارگر بعنوان مربی بدنساز و تغذیه بانوان هیات دوچرخه سواری شهرستان کاشمر با حضور سرکار خانم مهندس رزمی نائب رئیس هیات دوچرخه سواری بانوان و جناب آقای روح الله اسماعیلی دوچرخه سوار ومعاون اجرایی هیات انجام شد.

دوچرخه_سواری #بانوان #دوچرخه_سواری_بانوان #هیات_ورزشی #منظم #شهرترشیز #کاشمر #خراسان #ایران #ترشیز
✨✨✨
   " قرآن و عترت رهگشای زندگی "
✨✨✨✅ در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و اربعین سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی و یاران همراهموسسه قرآنی ، فرهنگی شیفتگان وحی برگزار کرد :
✅ شانزدهمین جشنواره ویژه ایام الله دهه مبارک فجر : با محوریت خانواده موفق همراه با اهدای جوایز نفرات برتر مسابقات
         گزارش مختصر جشنواره⬅️مجری:استاد توانمند سرکار خانم عزتی ⬅️ قرائت آیاتی از کلام الله مجید توسط استاد توانمند و چهره شاخص ق
او خواهد آمد
❤ شما هم دعوتید
موسسه قرآنی شیفتگان وحی 
به مناسبت ولادت با سعادت منجی عالم بشریت مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه الشریف)
جشن بزرگ نیمه شعبان را در روز شنبه ۳۱ فروردین 
⏰ از ساعت ۱۰/۳۰ الی ۱۲/۳۰ 
برگزار می نماید
✨مسابقه واهدا جوایز به قید قرعه به حضار گرامی
 می باشد  
 حضور شما زینت بخش محفل ما است
تیم تیز پروازان از خرداد سال 1397 پایه ریزی شد ، هر روز این تیم در دفتر خصوصی خود واقع در اتوبان چمران بن بست شاهد گرد هم می آمدند و به تحقیق و پژوهش در راستای پیشبرد و ارتقای سطح کیفی و کمی شغل نمایندگی بیمه تلاش میکردند ، با فعالیت رسمی و قدرتمند آقایان : مهدی عسگری ، جواد حسن پوران ، احمدرضا افیون زاده و محمدصادق امینی و همچنین سرکار خانم فاطمه مهدیان همگی با مدیریت قدرتمند سرکار خانم اکرم فدایی فرد با کد نمایندگی 0845 موفق شدند همراه با مراسم
سلام! قول داده بودم بیام و براتون تعریف کنم
من دیر به دیر با لپ تاپ به نت وصل میشم به خاطر همین دیر شد
خلاصه کلام اینکه من دو ماه  رفتم یه جا سرکار
به حدی من برا اونجا کار میکردم که وقت نمیکردم ابروهامو اصلاح کنم و ی ماه با ابروهای پر و پشمالو میرفتم سرکار
بعدش که حقوقم رو دادن و دیدم خیلی کمه استعفا دادم و اومدم 
دوران بس تلخ و گوهی بود...
.........
خب شما تابستون چی کار کردید؟
سرکار خانم پوپک خواجه امیری یکی از هنرمندان مطرح کشوری در رشته ی عکاسی است . این هنرمند خالدآبادی از خانواده ی هنرمند پرور خواجه امیری پا به عرصه ی هنر گذاشته و در رشته ی عکاسی درخششی بی نظیر داشته است . خانم خواجه امیری هم اکنون به عنوان عکاس حرفه ای با روزنامه ها و سایت های معتبر داخلی و خارجی همکاری دارد . از جمله نشریات داخلی به روزنامه ی همشهری و از خبرگزاری های معتبر خارجی به دویچه وله ی آلمان می توان اشاره کرد که آثار این هنرمند را متشر م
,    ,    دانلود آهنگ تی ام بکس سرکار بزار برم,    اهنگ تی ام بکس سرکار بزار برم,    اهنگ سرکار بزار برم تی ام بکس ریمیکس,    دانلود اهنگ تی ام بکس مسئله ای نی ریمیکس,    دانلود ریمیکس اهنگ مسئله نی از تی ام بکس,    اهنگ سرکار بزار برم چون از تی ام بکس,    دانلود آهنگ مسئله ای نیست تی ام بکس,    اهنگ تی ام بکس مسئله ای نیست ریمیکس,    دانلود آهنگ سرکار بزار برم چون تی ام بکس,   
سلام
من یه سوال در مورد استخدام نیروی خانم دارم. امروز داشتم دنبال کار تو راهنمای همشهری میگشتم که به یه آگهی استخدام برخورد کردم. طرف نزدیک 30 تا کارمند میخواد همه رو داره از خانم ها انتخاب میکنه.
میخواستم ببینم چرا خانم ها حاضرن با حقوق کمتر به جای آقایون برن سرکار و در نتیجه اون امثال این شرکت فقط نیروی خانم بگیرن؟
تو آگهی کارمند همون راهنمای همشهری برید ببینید از هر 10 تا آگهی 8 مورد نیروی خانم میخواد و اون 2 مورد دیگه که آقا میخواد یا برای ر
لاله روشن مدرسه ما معلم شهید احمد نوری پدربزرگوار سرکار خانم نوری معاون آموزشی آموزشگاه می باشد این برنامه  روز سه شنبه 98/11/15 با سرود ملی و قرآن آغاز و در ادامه به روایت داستان زیبای زندگی شهید بزرگوار به زبان لری و سپس تقدیم سرود شهید میهنم به صورت همگانی به شهید مجلس و در پایان ختم کامل قرآن و غافلگیری زیبا برای سرکار خانم نوری و گرفتن تولد ایشون و همسر گرامیشان در محفل دانش آموزان و اهدا هدیه توسط مدیر محترم آموزشگاه
بدین وسیله گواهی میشود محقق گرامی سرکار خانم مهدیه افشاری نیا در کنگره بین المللی سالانه یافته های نوین در علوم کشاورزی و منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری که با هدف تولید علم و توسعه فناوری و نظریه پردازی در جامعه برگزار گردید، شرکت نموده اند.
رایحه شبانه
بهترین عطر زنانهما اکثر اوقات برای وعده دیدار های شبانه ی خویش از عطرهایی با بوی توانا و جلب کننده به کارگیری میکنیم. نت هایی مثل وانیل و مشک هوس انگیزی و گرمی را با خویش به ارمغان می‌آورد. ولی در عین حالا ما به عطری نیاز داریم تا ماندگاری آن تا انتها میهمانی مراقبت شود براین اساس از عطرهایی بایستی به کار گیری کنیم که نت های دارای اسم و رسم ماندگاری زیرا خس خس و کهربا داشته باشند.
رایحه شیک پوشان تعدادی گونه است رایحه شبانه
سفارش
بدینوسیله جناب آقای
............................ فرزند ................... به شماره شناسنامه
............... و کد ملی ..................... رضایت منجز خود را نسبت
به فعالیت همسرش سرکار خانم ...............................در اشتغال به
.................... را برای مدت ..................... اعلام می نماید.
ای دلا دل بزومه شه دل ره نارمه لیلا خانم
ای عمارت دکشیمها منزل ره نارمه لیلادخانم
عمارت دکشیما چوی خلیلی لیلا خانم
همه در وطن و من در غریبی لیلا خانم 

ای عزیزم ناله نکن ناله نکن لیلا خانم
منه بسوته دل ره پاره نکن لیلا خانم
منه بسوته دل گلاب شیشه لیلا خانم
گلاب شیشه ره ته ضایع نکن لیلا خانم

هی های برو های نشو بهار بلبل لیلا خانم
ته وسه خونما منزل به منزل لیلا خانم
خانم حسنی (همان حسنی مکتوب که به مکتب هم نمی‌رفت که البته این‌جا، من باشم) بعد از یک سال و دیرتر از اکثر دوستان و هم‌کلاسی‌هایش، به کلاس رانندگی می‌رود.او نمی‌دانست که راندن خوش می‌گذرد، وگرنه زودتر اقدام می‌کرد.خانم حسنی و مربیش، خانم. گ -که خانم قدری هم بود- در همان دو روز اول در خیابان متلک‌های زیادی شنیدند، آنقدری که خانم حسنی ترجیح داد به‌جای شمردن آن‌ها، بر رانندگی خود تمرکز کند. خانم حسنی با خودش فکر کرد که دلش برای متلک‌اندازند
    1) ناحیه بندی را تعریف کنید؟ و معیارهای مربوط به آن را به شکل یک جدول در بیاورید.
    2) کانون و مرز ناحیه را در دو مورد بایکدیگر مقایسه کنید؟
    3) شکلی رسم کنید که تقسیم بندی نواحی را نشان دهد؟
    4) اب و هوا و هوا را توضیح داده و بایکدیگر مقایسه کنید ؟

*طراح سوال :سرکار خانم صابری*
سلام و صبح بخیر دوستای گلم.
امیدوارم حالتون خوب باشه.
برای این که نگران نشین اومدم اینجا هم اطلاعیه بذارم.
امروز میثم سرکار نرفته و متاسفانه نمیتونم پست بنویسم.
ااز دیشب هم نخوابیدم و الان که هفت و نیم صبحه تازه دارم میخوابم.
ددوستای گلم بازم اوضاع میثم پیچ خورده از نظر مواد و حال دلم خوب نیست.لطفا  برام دعا کنین.
فردا هم که میرم خونه ی مامانم.انشاالله پنجشنبه پست این هفته رو مینویسم.
کارگاه آموزشی مهارتهای زندگی با موضوع خانواده با نشاط وراهکارهای غم زدایی 
✳با حضور استاد مجرب حوزه ودانشگاه سرکار  خانم درویشی✳سه شنبه ۹۸/۹/۱۲(فردا) ساعت ۸:۳۰صبح  این دوره  به مدت ۱۵ جلسه برگزار میشود مکان :میدان پلیس ابتدای شهید محلاتی کوچه ۲ موسسه قرآنی شیفتگان وحی تلفن :۹۲_۳۷۲۳۳۳۹۰
خانم ها به چه کسانی رای خواهند داد: 
به کسانی که خانم خود را با اسلحه به قتل می رسانند؟
به کسانی که مثل مهاجرانی و نجفی و برخی مسوولان الان، چند همسر دارند( گاه بیش از ۴ همسر)؟

به کسانی که به جای اشتغال و ازدواج خانم ها،  دغدغه شان رفتن چند نفر خانم به ورزشگاه است؟
کسانی که با بی ادبی به خانم جوان در جمع می گوید قرص ضد بارداری همراه داشته باش؟

کسانی که از بزرگترین هنرهایشان این است که به جای استفاده از ظرفیت خانم های نخبه، عکس زن ها را در تابل
به اطلاع دانشجویان دانشگاه پیام نور میرساند، با توجه به عدم برگزاری امتحان دروس اتومکانیک و ارتعاشات در تاریخ تعیین شده، جهت اعلام زمان جدید برگزاری امتحان به مدیر محترم آزمایشگاهها سرکار خانم واثقی واقع در طبقه دوم ساختمان شهید هاشمی، مراجعه فرمایند.

بعد از حدود 50 روز تعطیلی و خونه نشینی، شنبه فعالیت شرکت دوباره شروع شد و سرکار میرم.
و من همونیم که کلی برنامه توو ذهنم ریختم که توو این تعطیلیا انجام بدم و هیچ کدوم رو نکردم و کاملا به بطالت گذشت...

+خانم شارمین منو به یه چالش دعوت کرده بودن که بارها میخواستم بنویسم اما تا میومدم یکی دو کلمه بنویسم منصرف میشدم :( و شرمنده ایشون شدم...

در جهت بهبود حال و احوال اینستاگرام رو از گوشی پاک کردم. مطمئن تا چند روز درد خماری می کشم اما خب چه میشه کرد ادم باید از اعتیاد دست بکشه               احساس می کردم اینستا یکی از چیزایی که اعتماد به نفسم رو به طور موزیانه و غیر محسوسی کم می کنه و بگی نگی زیرزیرکی حالم رو بد می کنه.                    نظری دارید؟                  از جناب فیش نگار و سرکار خانم نبات خدا بابت کامنت ها و دلداری ها تشکر میکنم. یه سفر کوتاه یک روزه دارم که اگر عمری باقی ماند ش
با حضور حجت الاسلام محمدزاده امام ‌جمعه شهر ماهان، مدیر کل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش جناب آقای شکوهی، معاونت محترم پرورشی سرکار خانم مرادی  و مدیر کل امور بانوان استانداری کرمان سرکار خانم موسی پور از محتوای آموزش قبل ازدواج رونمایی گردید
با حضور حجت الاسلام محمدزاده امام ‌جمعه شهر ماهان، مدیر کل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش جناب آقای شکوهی، معاونت محترم پرورشی سرکار خانم مرادی  و مدیر کل امور بانوان استانداری کرمان سرکار خانم موسی پور از محتوای آموزش قبل ازدواج که توسط مرکز مشاوره راه نو تهیه و تدوین گردیده بود رونمایی شد.
جناب آقای،
سرکار خانم ................. فرزند ......................... به شماره
شناسنامه ............... و کد ملی ............................ و به آدرس
سکونت ............................................. به موجب این سند
اقرار نمودند به عنوان وکیل سندشماره .............................. به
تاریخ ........................  با موضوع ....................... از
انجام  امور مربوط به سند وکالت فوق الذکر استعفا نمودند.
              1. در نقشه ایران محدوده ی استان ها و مراکز خواسته شده را نشان دهید و بنویسید کدام
                   یک در محدوده آب و هوای خزری و کوهستانی هستند .
           الف) شهر کرد        استان  .......             آب و هوا ........

ب) ساری              استان .......              آب و هوا ........

2. در استان اصفهان شهرستان های نایین و فریدونشهر را نشان دهید و بنویسید کدام یک
                دارای رطوبت بیشت
با سلام و عرض ادب
کارگاه هایی با عنوان مهارت های قبل از ازدواج و بعد از ازدواج با همکاری موسسه ذهن پویا و انجمن علمی دانشگاه پیام نور فردوس برگزار شد اولین جلسه ۳ ساعته مهارتهای پیش از ازدواج در تاریخ ۲۵ شهریور و جلسه دوم در اول مهرماه ۱۳۹۸ با تدریس اساتید گرانقدر سرکار خانم باقرزاده و جناب آقای دلیر برگزار شد و مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت
بسم تعالی
گزارش فعالیت انجمن علمی گروه کلام

اولین جلسه انجمن علمی گروه کلام در تاریخ ۱۰/۶/۱۳۹۷ با حضور طلاب کارشناسی این رشته برگزار شد و جلسات هر ماه یکبار ادامه پیدا کرده و همچنان به قوت خود باقی است.
پس از نظر سنجی بین اعضا در مورد نوع فعالیت انجمن، قرار بر این شده که این نهاد با پاسخگویی به شبهات، معرفی علما. نشست‌ها، و کارگاه‌های آموزشی و علمی، جمع آوری خاطرات طلاب بنت المصطفی، و در کل دغدغه طلاب ورودی این رشته و طلاب ارشد فعالیت کند.
ماساژ در منزلماساژ آقایان - ماساژ بانوانماسور خانم - ماساژور خانمانجام کلیه خدمات ماساژ در شمال و غرب تهران
✅ خدمات ماساژ توسط ماساژور خانم در تهران✅ ماساژور خانم در منزل - ماساژور خانم در محل کار✅ ماسور خانم در شمال تهران - ماسور خانم در غرب تهران✅ ارائه کلیه خدمات ماساژ در منزل و محل کار شما فقط با یک تماس✅ ارائه دهنده تمام سبک های ماساژ توسط ماساژور های خانم با تجربه✅ ماساژ ریلکسی ✅ ماساژ فول ریلکسی ✅ ماساژ سوئدی ✅ ماساژ تایلندی ✅ ما
رویش‌های قرآنی انقلاب، دیروز
(سه شنبه) در قم تجلیل شدند.

نشست شورای توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی استان قم به ریاست آیت‌الله سیدمحمد سعیدی تولیت آستان مقدس و نماینده ولی‌فقیه در استان قم، در سالن محراب شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد.
مدیران‌کل ارشاد و فرهنگ اسلامی و اوقاف و امور خیریه استان قم، رئیس مرکز قرآن و حدیث آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) و جمعی دیگر از مسؤولان استانی از جمله مسولین محترم:
کانون مساجد
حوزه علمیه
سرکار خانم علیجانی کار مبتکرانه و بسیار کارآمدی انجام داده و کتب عربی دبیرستان را به صورت ورد در اختیار دبیران گرامی قرار داده اند. ضمن تشکر از زحمت فراوان ایشان فایل آن را در اختیار کاربران گرامی قرار می دهیم.
دریافت فایل
سوال : اتودسک مایا
نوع سوال : تشریحی- تستی-  جای خالی
شاخه : کاردانش
رشته : تصویرسازی و جلوه های ویژه ی  رایانه ای
هنرستان : کاردانش ایران
طراح : سرکار خانم  موسوی
شهرستان : سراوان
زمان : آبان 98
فایل word:دریافت
فایل pdf:دریافت
پاسخنامه:دریافت
توجه: نمونه سوال از فصل 1 و2و 3 جزوه خانم مهندس طالبی و فصل 1 و 2 جزوه خانم مهندس راشکی طراحی شده است
جناب آقای،
سرکار خانم ................. فرزند ......................... به شماره
شناسنامه ............... و کد ملی ............................ و به آدرس
سکونت .............................................به  موجب  این  سند
اقرار نمود وجه چک / چکهای به شماره ...........................بر
عهده......................... مربوط به
موضوع.................................. را تماما وصول نموده و با تحویل
لاشه چک به صاحب حساب حق هر گونه ادعا و اعتراض را از خود سلب و ساقط نمونه
است. 
همراهان گرامی :کلاس آموزش خوشنویسی توسط استاد مجرب سرکار خانم بمانی یکشنبه ۹۸/۱۰/۸ افتتاح میشود
✅لطفا جهت ثبت نام به دفتر پذیرش موسسه مراجعه نمایید .
تلفن :۳۷۲۳۳۳۹۰
کانال خبرهای بروز موسسه قرآنی شیفتگان وحی
♦پیام رسان سروشhttps://sapp.ir/shifteganvahy♦پیام رسان ایتاhttps://eitaa.com/qom_02537233390
شماهم دعوتید مراسم باشکوه بیعت با امام عصر (عج الله تعالی فرجه الشریف )لبیک یا مهدی با حضورً       استاد ارجمند              سرکار خانم منادی موحد        پنج شنبه ۹۸/۸/۱۶ ساعت ۱۰ صبح مکان :میدان پلیس ابتدای بلوار شهید محلاتی کوچه ۲         موسسه قرآنی شیفتگان وحی
مربی خیاطی خطاب به خانم شماره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی یک گفت: «فلان مدل رو میتونی برای همسرت بدوزی» و جواب شنید: «براش نمیدوزم! مگه اون هزینه کلاس من رو میده که براش لباس بدوزم؟»خانم‌های شماره‌‌‌‌ی دو و سه پرسیدند: «عه مگه شما سرکار میرید؟» و جواب شنیدند: «نه الان دیگه نمیرم. ولی دارم. بعدش هم، انقدری ازش میگیرم که پس انداز کنم و برای این مواقع محتاج نباشم!»خانم‌ شماره چهار تع
    امشب، یعنی چهارشنبه شب و شب پنجشبه، با هماهنگی قبلی در منزل استاد زبان انگلیسی بازنشسته دوره راهنمایی خودم، جناب آقای حسین اسلامی، نشستی پیرامون اهداف، مسیر ادامه فعالیت و تعیین مدیر عامل جدید بنیاد طلوع کوثر میبد برگزار و درخصوص موضوعات متنوعِ مربوط، صحبت شد.
   در ادامه جلسه که باپذیرایی چای و شیرینی و شربت هم همراه بود، سرکار خانم اسلامی که دارای سوابق آموزشی و اداری و فعالیت در یکی از سازمان های مردم نهاد است، به عنوانِ مدیرعاملِ
رفیقام یجوری میگن رفتی سرکار بذا ملت روت کراش بزنن ببینیم میتونیم شوهرت بدیم یان؟
ک انگار من دختری در حسرت شوهر هستم که برا اینکه شوهر تور کنم رفتم سرکار-_-
+گاهی خندم میگیره که تنها دغدغه ی بعضیا هم شوهرکردنه
+ برا خوشبخت بودن/ شدن منتظر نمونید یکی بیاد بگیرتتون و ازدواج کنین
+ازهمه خنده دارتر اون دخترایین که تا شوهرمیکنن یجوری رفتارمیکنن انگار آُسمون سوراخ
شده و خدا این تاپاله رو مخصوص اون انداخته پایین ،بابا شوهرکردی اورست که فتح نکردی
دم
همسران! از هم انتقاد نکنید (۴)
پاسخ استاد پاکنهاد به نقد خانم نوحیبا سلام و ارادت خدمت استاد مظاهری عزیز که انتقاد حقیر را در کانال «از زبان مشاور» درج کردند و عملاً به ما درس انتقادپذیری دادند.و با تشکر از نقد خواهر فاضله، سرکار خانم طیبه نوحی.اینجانب با تأیید روح احساسی و حساس خانم‌ها و اینکه در بسیاری از موارد، بیان انتقاد، بجا و صحیح اتفاق نمی‌افتد‌ و باز با تأیید این نکته که هر مطلبی را هم نباید به زبان آورد (نه‌تنها برای همسر و جنس زن،
امروز 
آخرین جلسه کلاس کتاب نویسی بودکلاس پر از خاطره وحسهای خوبیه.
امروز آقای دکتر زحمت کشیده بودن برای هر کدوم از ما یکی از کتابهاشون را آورده بودن جالبتر اینکه با شناختی که از ما داشتن یک صفت اخلاقی ما را در کتاب نوشته بودن برای من نوشتن
تقدیم به دوست قهرمان واثرگذارم،سرکار خانم فرزانه احمدی ،بهت افتخار می کنم بانوی قدرتمند
98/10/2
خدایا شکرت 
بنا به پیشنهاد سرکار خانم شرفی زاده و تماس با انجمن نمایش اوز جهت تشکیل گروه نمایش روستای کهنه اوز ، با پیگیری انجمن و مجوز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اوز ، این گروه نمایش فعال و آغاز به کار نمود.
در جلسه ای که در روز یکشنبه 24/9/98 در روستای کهنه و دبیرستان توحید با حضور اعضای هیات رییسه انجمن نمایش و همچنین اعضای گروه نمایش یاد شده شامل خانم ها شرفی زاده ، اسدی ، رفیعی و اسدی و رییس اداره خانم هاشمی برگزار گردید ، پیرامون چگونگی فعالیت گروه نما
ضمن عرض سلام حضور همکاران گرامی، بدینوسیله به استحضار می رساند اولین تدریس مجازی مباحث مربوط به کاروفناوری، توسط سرکار خانم بیات سرگروه محترم ناحیه ۲، با موضوع طرح درس نویسی در تاریخ ۹۸/۱۰/۲۱ ساعت ۲۱ برگزار خواهد شد از شما همکاران محترم خواهشمندیم ضمن اعلام آدرس گروه استانی برای همکاران خود در مناطق و نواحی در این زمینه همکاری لازم را داشته باشید. آدرس گروه استانی:
technologykermanshah@
پس از مرگ داماد خانم خواب دیده بودند خانم به درب خانه ی محقر دختر کوچک و دامادش آمده است و میخواهد وارد شود به داماد خانم "آقا" می گفتند. یکی از اهالی خانه از او پرسید  خانم چرا تنها آمده ای؟ "آقا" کجاست ؟ گفت ایشان وادی السلام نجف است. 
سرکار خانم طنین عابدی دانش آموز پایه ی سوم دبیرستان مکتب الزهرا (س) شهر خالدآباد توانست در سومین مرحله ی آزمون پیشرفت تحصیلی سال تحصیلی 97/98 رتبه ی دوم منطقه ی امام زاده را از آن خود کند . این موفقیت را به این دانش آموز ساعی در عرصه های علم و هنر , به اولیای محترمشان و پرسنل دبیرستان تبریک عرض می نمائیم .
توی این شرایط فقط دارم استرسامو به خانوادم انتقال میدم
از بابام میترسم سرکار میره خرید انجام میده و با کلی ادمای مختلف سرکار داره 
و منم که سکته میکنم هی میگم دستاتو بشور ماسک بزن  دستکش ببر همرات ژل ببر همرات
میدونم ولی دیگه تحمل ندارم
ماسک دیگه نداریم...ماسک جراحی میخوام:(
لطفا لطفا اگه جایی میشناسید انلاین سفارش بدیم بهم بگید
قسمت اول

بچه هام رو سرکار گذاشتن! فرستادنشون توی یک اسنانسور مثلا بازی کنن بعد یک خانم یهو سوار میشه و عکس العمل اونارو میدیدن :)
اولین نفر هم کوکی بود
فقط جیییییییییین که همش اون کیوت بازی رو میرفت واااای 
بعدشم که بازی کردن رپ ماستر شاه شد ینی از هر نوع مجازاتی دوره!
و شوگا سه بار پشت سرهم جریمه شد عزیزم :))) ماساژ سخت و نقاشی روی صورت و ترب کوهی تنددددد!
یا جیمین استاد ضربه خودش ضربه خورد :))

قسمت دوم
تولد آر امه برای همین براش غذا میپزن!
و هم
خدایا پنج شنبه ها را از من نگیر.خانم کاف را از من نگیر.این کتابِ هر روز تازه تر از دیروز را از من نگیر.که اگر به محال بگیری،دنیا که سهل است،خود مرا از من گرفته ای.
+اگر هر کس یا خودش یک خانم کاف بود یا یک خانم کاف داشت او هزاران سال پیش بازگشته بود.شک ندارم!
صبح باشه، شنبه باشه، اولای ماه باشه، مِه باشه، تاریک باشه، سرد باشه، بیدار شدن سخت باشه، بخوای بری سرکار، مادرت منعت کنه ماشین ببری. ولی ببری. جاده لغزنده باشه، سُر باشه، ترمز کنی، نگیره. پشت چراغ قرمز باشی. بزنی به ماشینِ سمندِ جلویی. اون طوریش نشه. ماشینِ مادرت، جلوپنجره‌ش کنده بشه، رادیاتورش سوراخ بشه. ازش دود بلند شه. بترسی. بوی بد راه بیوفته. برسی سرکار. از اونجایی که همیشه خبرای بد رو، به بدترین شیوه‌ی ممکن میگی، امیدوار باشی مادرت این
  دومین جلسه انجمن علمی با حضور ریاست محترم  دانشگاه پیام نور مرکز فردوس سرکار خانم دکتر اعراب شیبانی و جناب اقای هوشنگ نژاد کارشناس امتحانات و فناوری اطلاعات دانشگاه در تاریخ ۹۸/۲/۲۱ ساعت ۱۰ صبح در محل دفتر ریاست دانشگاه  برگزار شد .
مصوبات و مباحث مطرح شده:
‍‍

♳مباحثی در رابطه با بر گزاری کارگاه ها 
♴گزاش فعالیت های انجام شده تا به امروز
 ♵برگزاری جلسه با حضور سر کار خانم شیبانی و جناب آقای وحید
♶تصمیماتی در خصوص برگزاری کارگاه ها تو
مزون مارال کرج

نام مدیریت:

خانم ا کبری

آدرس مزون مارال:

آزادگان، بلوار امام رضا، بین اردلان 4 و 5، ساختمان سیمرغ، طبقه 4، واحد 402

مزون عروس مروارید کرج

دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم

دانلود فایل

داستان صوتی شوهر آهو خانم - پایگاه دانلود رایگان کتاب | ...www.takbook.com › book › داستان-صوتی-شوهر-آهو-خانم۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. admin; دانلود ... شوهر آهو خانم اثری زیبا و تاثیرگذار از علی‌محمد افغانی است. این کتاب بین ... زبان کتاب : فارسی.
دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم - پایگاه دانلود رایگان کتابwww.takbook.com › 223865-audio-ebook › دانلود-کت...۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی ش
موسسه تدریس خصوصی پویا

این موسسه در سال 1370 به همت سرکار خانم تهرانی -آقای مهندس شاهزمانی

و خانم دکتر کیانا شاهزمانی در شهر اصفهان شروع به فعالیت نمود.

هدف اصلی موسسه کمک به دانش آموزان و خانواده های کم بضاعت جهت ارتقاء

سطح علمی ایشان بوده و همواره سعی بر آنست که این دانش آموزان بتوانند با

کمترین هزینه از خدمات آموزشی مطابق با آخرین استانداردها بهره جویند.

کلیه فعالیتها در موسسه تدریس خصوصی پویا بصورت الکترونیکی و مطابق با آخری

سلام و عرض ادب و احترام
احتراما به استحضار می رساند اولین جلسه شورای مرکزی طرح حمایتی ( بهداشتی و درمانی) مهررخشان روز شنبه مورخه۹۸/۱۲/۳باحضوراعضای بزرگواران شورا برگزارگردیدحاضرین در جلسهخانم دکترگودرزیخانم صمیمیخانم عربخانم تفرشیخانم دهقانیوآقای فدائی
مسئولیت هماهنگی و سازماندهی این شورا برعهده خانم دکترگودرزی می باشد.
با سلام و احترام
ضمن تشکر از سرکار خانم شیخ احمدی همکار گرامی ما در پایه اول ابتدایی مدرسه دکتر علی شریعتی تایباد، بدین وسیله اقدام پژوهی این همکار گرامی با عنوان (( چگونه توانستم رفتار پرخاشگرایانه ی دانش آموزم میکائیل را کاهش دهم ؟ به شرح پیوست جهت بهره برداری معلمین عزیز و اولیاء گرامی ارسال می گردد.
ادامه مطلب
پرهیز: بادمجان گوجه عدس سیب زمینی گوشت گوساله تندی شوری ترشی تلخی قارچ فلفل دلمه ای 

قبل حجامت: دوازده ساعت قبلش لبنیات و کرفس خورده نشه(تا دوازده ساعت بعد) تخم مرغ هم اکیدا از ۲۴ ساعت قبل خورده نشه تا دوازده ساعت بعد 
شام بادمجون گوجه است 
ماست موسیر خریدم دارم می خورم 
مامان یه سیب کوچیک آورد گذاشت برام (دستش درد نکنه میگه طب اسلامی گفته برای وسواس خوبه) 
فردا صبحم 
گفتم غروب برم حجامت 
آخه یکشنبه شب که دکتر بودم گفت الان برو حجامت از او
کتاب صوتی شوهر آهو خانم

دانلودفایل

داستان صوتی شوهر آهو خانم - پایگاه دانلود رایگان کتاب | ...www.takbook.com › book › داستان-صوتی-شوهر-آهو-خانم۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. شوهر آهو خانم اثری زیبا و تاثیرگذار از علی‌محمد افغانی است. این کتاب بین سال‌های ...
دانلود کتاب شوهر آهو خانم - علی محمد افغانی - کتابراهwww.ketabrah.ir › داستان و رمان › داستان و رمان ایرانیکتاب شوهر آهو خانم اثر عل
کتاب صوتی شوهر آهو خانم

دانلود فایل

داستان صوتی شوهر آهو خانم - پایگاه دانلود رایگان کتاب | ...www.takbook.com › book › داستان-صوتی-شوهر-آهو-خانم۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. شوهر آهو خانم اثری زیبا و تاثیرگذار از علی‌محمد افغانی است. این کتاب بین سال‌های ...
دانلود کتاب شوهر آهو خانم - علی محمد افغانی - کتابراهwww.ketabrah.ir › داستان و رمان › داستان و رمان ایرانیکتاب شوهر آهو خانم اثر علی مح
کتاب صوتی شوهر آهو خانم

دانلود فایل

دانلود کتاب شوهر آهو خانم - علی محمد افغانی - کتابراهwww.ketabrah.ir › داستان و رمان › داستان و رمان ایرانیکتاب شوهر آهو خانم اثر علی مح
موسسه قرآنی شیفتگان وحی (امروز سه شنبه ۲۶آذر ) برگزارنمود.
گزارش مختصر  از نشست امروز با سرگروه های محترم طرح سفینه النجات
✅ تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم 
✅   فرمایشات ارزشمند سرکار خانم جواهری مدیریت محترم موسسه 
✅تبادل نظر وهم اندیشی پیرامون گسترش طرح سفینه النجات  با نام ویاد امام حسین «علیه السلام»
✅ در پایان از کلیه سرگروه های محترم  تقدیر و تشکر به عمل آمد.
با تشکر فراوان از تمامی سرگروه های عزیزکه توان خود را خالصانه در سبد اخلاص
کارگاه آموزشی مهارتهای زندگی با موضوع خانواده با نشاط در روز سه شنبه برگزار شد
با حضور استاد مجرب حوزه ودانشگاه سرکار خانم درویشی✳ این دوره با استقبال خوبی شروع شد حدود ۱۶۰ نفر در این کارگاه شرکت نمودندو با توجه به استقبال شرکت کنندگان ودرخواست آنها ادامه این دوره از سه شنبه هفته آینده به مدت ۱۵ جلسه برگزار میشود ✅مهلت ثبت نام تا روز دوشنبه ۹۸/۹/۴
ازمتقاضیان عزیز خواهشمند است برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به موسسه قرآنی شیفتگان وحی م
صبا خانمصبا خانمصبا خانم...از صدای شما که در گوشم می‌پیچد و ساعت‌هاست که صدایم می‌زند متنفرم. لطفا دهانتان را ببندید. دهانتان توی ذهن من وول می‌خورد، پیچ و تاب می‌خورد، گریه می‌کند، فریاد می‌کشد و توان حرکت را از من ‌می‌گیرد. لطفا خفه شوید.
سرکار
خانم/جناب آقای ................................ فرزند
......................... به شماره شناسنامه ..................... و کد
ملی ................................. و به آدرس سکونت
............................................ به  موجب این سند اقرار نمود
از آنجا که چک / چکهای  صادره توسط ................ تحت شماره  / شماره
های  ............... نزد نامبرده بوده واکنون مفقود گردیده است لذا ضمن
اعلام وصول وجوه موصوف حق هرگونه ادعا و اعتراض دراین خصوص  را از خود سلب و
ساقط نموده و چنانچه نسبت به سند / اسناد تجاری فوق هرادعای
شریعت نیوز آصفه استانکزی از نمایندگان دانشجویان افغانستان دانشگاه ولی عصر رفسنجان ایران میگوید: این مراسم روز چهارشنبه ساعت دوازده تا یک و نیم ۹۸/۷/۳  در سالن شهید ارسلان برگزار گردید.در ابتدای مراسم پس از تلاوت قرآن مجید و پخش سرود ملی با شروع سخنان مجری توانمند برنامه سرکار خانم حمیده قاسمی آغاز گردید و سپس خانم استانکزی به عنوان میزبان ضمن خوش آمدگویی در رابطه با کانون ادنا توضیحاتی ارائه نمود.
خانم استانکزی ادامه داد و گفت: در این برن
وقتی به این فکر میکنم که قراره یه مدت دیگه بیام آرشیو رو ببینم و بزنم روی "خرداد 98"ذوق میکنم،اصلا فکر کردن به بعدِ خرداد لذت بخشه،نه؟
برخلاف چیزی که همه میگن از تایمی که میرم سرکار بهتر به کارام میرسم و زندگیم جم و جور شده.
چندشب پیش دوسه فصل از کتاب"خودت باش دختر(صورتت رو بشور دختر)"خوندم به نظر جالبه.
فکر کنین سرکار برید و درس بخونین و کتاب هم بخونین و فیلم هم ببینید!در عین بی برنامه بودن با برنامه جلو رفتن.
خفن و غیر قابل پیشبینی.
+امشب یا هر شب
اسامی برندگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی کتابخانه باقرالعلوم(ع) شهر خشکرود به شرح زیر می باشد:
در بخش خانوادگی خانم مریم جانی فاردقی 3،000،000 ریال
در بخش نوجوان مکتوب خانم فاطمه شجاعیان 500،000 ریال
در بخش نوجوان پویش خانم حورا چمن پیرا 750،000 ریال
در بخش بزرگسال خانم آسیه دلیریان 800،000 ریال
پشتیبان خانم مهسا آ برگشت توی اتاق بهش میگم این نفر جدید میتونه مثل شما لحظات مفرحی برای ما فراهم کنه ؟ مبگه نه این توی باقلی هاست ... بعد که رفت بیرون به پشتیبان خانم مریم ز گفت این پسر کی که این پشتیبان خانم مهسا آ  بهش این جوری میگه !!! کلی خندیدم
سرکار خانم صادق پور:از مشاوران به نام شیراز هستن.ایشون در زمینه ی مشاوره
تحصیل کردن .برنامشون مشابه برنامه ی آقای وصال از نظر روشه.کلاس های
ایشون کاملا منظمه.اما مشکل زمان کوتاه جلساته به طوری که در طول جلسه فرصت
صحبت یا سوال خاصی وجود نداره.ایشون در دنباله ی برنامه ای که در گذشته به
شما دادن و بدون داشتن تعاملی چشم گیر برنامه ی دو هفته ی آینده ی شما رو
می نویسن.البته با چند رنگ خودکار و بهتون می دنزمان نیم ساعته ی مشاوره ی
ایشون و حضور پشت

خانم ها از چه جور مرد هایی بدشون میاد

۸ تیپ از آقایون هستند که خانم ها ازشون فرارین .

۱.مردهای نیازمند...این تیپ بیش از حد احساساتی بوده و نسبت به خود شک دارد و مدام نیاز به ابراز علاقه دارد او جذاب نیست زیر اعتماد به نفس و استقلال از جمله خصوصیات جذاب آقایون نزد خانمها ست.
ادامه مطلب
✅ گزارش مختصری از مسابقه کتابخوانی ویژه ماه مبارک رمضان با عنوان "یادت باشد" زندگینامه شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی
تعداد شرکت کنندگان در مسابقه 198 نفر که 81 نفر به تمامی سوالات پاسخ صحیح دادند و 117 نفر بقیه دارای اشکال بودند .
در پایان جلسه نمایندگان پنجشنبه 98/3/30 بین شرکت کنندگانی که به کلیه سوالات پاسخ صحیح دادند قرعه کشی انجام شد و بار اول به نیت امام رضا علیه السلام به 8 نفر و بار دوم به نیت 5 تن به 5 نفر از عزیزان کارت هدیه تعلق گرفت .

وزن ایده آل برای خانم ها چقدر است؟

وزن ایده آل برای خانم ها

اکثر مردم گمان می کنند که برای محاسبه وزن ایده‌ال خویش، تنها باید به قدشان توجه کنند ولی واقعیت این است که برای محاسبه دقیق وزن ایده‌ال ، به جز قد، جنسیت و اندازه استخوان بندی هم باید در نظر گرفته شود.
دستور العمل محاسبه وزن ایده‌ال برای خانم ها 
_ قدتان را اندازه بگیرید و یاد داشت کنید.
ادامه مطلب
سوال مطرح شده در تاریخ 28 اردیبهشت سال 1398 توسط سرکار خانم مهدوی:
یه سلام گرم خدمت همه عزیزان این وب سایت عالی، حقا از زمانیکه با این وب آشنا شدم نشده سوالی رو بی پاسخ داشته باشم، خداقوت همگی
آقای احسانی ، من دنبال یه خط کد می گردم که مثلا یه فایل متنی txt رو ببرم روی یه سروری ذخیره کنم، بعد توی نرم افزارم اون متن نمایش داده بشه، و بروز رسانیش رو خودم از طریق اون سرور انجام بدم، میشه در این مورد منو راه نمایی کنی؟ راستی طاعات و عبادات و البته نماز و
یک عدد دانشجوی سابق بهم پیام داده
پیامشو عیناً کپی میکنم
حتی بدون حذف اسامی:
با سلام وقت بخیر عیدتان. مبارک. سوالی داشتم. شما عمه داماد خانم نجاتی هستید؟ خواهر خانم نجاتی (مهسا)زن عموی بنده هستن و دامادشان با عروس ما(زنداداش ) گویا هم کلاسی بودن. (همسر سمیه خانم)
الان من کی ام؟؟
در روز نهم اردیبهشت ماه کارگاه آموزش خانواده توسط انجمن علمی معلمان روانشناسی استان مرکزی در پژوهشگاه معلم با حضور حدود 40 نفر از علاقه مندان و اعضای انجمن برگزار شد. مدرس کارگاه سرکار خانم مژگان نظام آبادی با  سرفصل های حل تعارض، مهارت ارتباظی زوجین و تفاوت های زنان و مردان کارگاه را اداره نمودند.

عکس های بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده نمایید.
ادامه مطلب
سرکار خانم فهیمه کاظمی خالدآبادی کارشناس ارشد مدیریت mba با کد 187 برای شورایاری محله ی هفت چنار تهران اعلام آمادگی نموده است . از همشهریان عزیز شهرستان نطنز که ساکن تهران هستند تقاضا می شود برای انتخاب این فرهیخته ی خالدآبادی مساعدت فرمایند .
برگزاری همایش همیاران مشاور در سیرجان ( ارسالی از کارشناس محترم مشاوره شهرستان سیرجان سرکار خانم هاشمی)
***شما هم می توانید از طریق ارسال مستندات به کانال کارشناسان، ما را در خبررسانی هرچه بهتر در زمینه فعالیت های شهرستان ها و مناطق یاری رسانید***
واکنش مردهای دور و بر موقع خوردن غذای همسر1- مرد همون طوری که لقمه اول به نیمه های زبونش رسیده: خانم. میگم جدیدا دستت لرزش پیدا کرده? یا شاید بازم موقع ریختن نمک ادویه غذا حرفای اقدس خانم از پشت تلفن حواست و پرت کرد?- خانم خونه: :/ :| میگم اصلا این غذا به پرزهای چشایی شما برخوردم کرد?2- مرد که در حال خوردن آخرین قاشق غذاشه میگه: الحمدلله.+ خانم خونه که از لقمه اول به دهان مبارک همسر خیره شده میگه: طعمش خوب بود? خوشمزه بود?- مرد خونه که لقمه اش رو قورت د
 توزیع  کارت های پارکینگ بوستان ولایت(۱۰عدد) و تخفیف قلعهشادی بین اعضای کانون معلولان خبر داد.

به مناسبت فرا رسیدن  ایام دهه فجر در سرای محله شریعتی شمالی جشنواره غذا  در تاریخ دوشنبه ١۴     بهمن ۹۸ برگزار شد. 
در این جشنواره تعداد زیادی از بانوان محله با هم به رقابت پرداختند.  وهمچنین جناب آقای فریدی معاون فرهنگی و اجتماعی  منطقه ۱۹ به همراه گروهی از مدیران منطقه و اعضاء شورایاران محله از این مسابقه حضور یافتند و به داوری و امتیازده
سرکار خانم
................................ فرزند ......................... به
شماره شناسنامه ..................... و کد ملی
................................. و به آدرس سکونت
............................................   زوجه سند نکاحیه شماره
......................  به موجب  این  سند اقرار نمودند تمامی  مهریه 
مندرج  در سند نکاحیه  فوق  الذکر را به همسر خود جناب آقای 
................. فرزند ......................... به شماره شناسنامه
............... و کد ملی ............................  ابرا نموده  و
ذمه  زوج  درخصوص  پرداخت  مهریه  به  زوجه  بری  گ
سوال هایی که همه خانم های باردار می پرسند
دوران بارداری چه برای خانم هایی که بارداری اول را تجربه می کنند و چه خانم هایی که چندمین دفعه بارداری آنهاست پر از سوال است. در ادامه 59 سوال و جواب که خانم های باردار می پرسند را می خوانید
ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید
کارگاه آموزش خانواده توسط انجمن علمی معلمان روانشناسی استان مرکزی با همکاری مرکز پیام نو در روز پنجشنبه ۹۸/۳/۹ در پژوهشگاه معلم با حضور حدود 40 نفر از علاقه مندان و اعضای انجمن برگزار شد. در این کارگاه سرکار خانم مژگان نظام آبادی به ارائه مطالبی درخصوص حل تعارض، مهارت ارتباطی زوجین و تفاوت های زنان و مردان پرداختند.

عکس های بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده نمایید.
ادامه مطلب
نظافت منزل توسط خانم جوان
 چرا نظافت منزل توسط خانم جوان ؟
نظافت منزل توسط خانم جوان  خواهان بسیاری دارد زیرا اکثر کسانی که در نظافت منزل خود وسواس دارند تقاضای کارگر خانم جهت  نظافت منزل می‌کنند چون نظافتچی خانم نسبت به نظافتچی آقا به جزئیات و ریزه کاری‌های نظافت خیلی بیشتر توجه می کند. شما هم به دنبال نظافت منزل توسط خانم جوان هستید؟

ما در مجموعه خدمت از ما با داشتن تیمی حرفه‌ای از نظافتچی خانم جوان برای انجام نظافت منزل توسط خانم در
وقتی به این فکر میکنم که قراره یه مدت دیگه بیام آرشیو رو ببینم و بزنم روی "خرداد 98"ذوق میکنم،اصلا فکر کردن به بعدِ خرداد لذت بخشه،نه؟برخلاف چیزی که همه میگن از تایمی که میرم سرکار بهتر به کارام میرسم و زندگیم جم و جور شده.
چندشب پیش دوسه فصل از کتاب"خودت باش دختر(صورتت رو بشور دختر)"خوندم به نظر کمک کننده س فقط زمانی که یادم میاد این کتاب رو ف.ح بهم هدیه داده بهم میریزم و عصبی میشم.
فکر کنین سرکار برید و درس بخونین و کتاب هم بخونین و فیلم هم ببینی
این ابزار آشپزخانه در گویش خالدآبادی (دسره , dasera) نام دارد و همان آسیاب دستی است که زن های خالدآبادی در ایام گذشته گندم و جو را با آن آرد می کردند و نان می پختند .
با تشکر از آقای حاج ضیاء الدین محمدی بابت ارسال عکس و سرکار خانم کمالی بابت ارسال توضیحات
سلام بچه ها چطورید؟
چه خبرهااا؟ 
-اول اینکه بهار خانم اگه اینجا رو میخونی میشه بگی چرا وبلاگت رو پاک کردی؟؟؟
- دوم اینکه از شنبه رفتم سرکار ولی گفتن تا 2 بمونید بعدش برید خونه قرنطینه بشید! همون ماجرای قرنطینه ی کله گنجشکی، حالا شنبه یکی از بچه ها که توی یه ساختمون دیگمونه اومده بود شرکت با یه سرما خوردگی بسیاااااار شدید که من اصن موندم این چرا اومده سرکار مخصوصا اینکه اول هفته هوا به شدت سرد بود، بهش گفتم چرا اومدی؟ گفت وقتی کسی نیست کار من ر

موفقیتی ارزنده در حوزه نوآوری
درخشیدن هنرجویان و معلمان هنرستان نوائی  در ائده کاپ بزرگ 2020 اصفهان با موضوع توسعه گردشگری
در بین حدود 530 طرح و ائده از معلمان و دانش آموزان استان اصفهان
کسب رتبه اول  در بخش متوسطه دوم :
   توسط هنرجویان خلاق  و ساعی هنرستان نوائی اصفهان 
           خانم ها : سحر کرباسیون   انوار طرف روا   مهدیس رشتچی  فاطمه بهرامی   تینا شیرازی
عنوان ائده هنرجویان :پارک رمز وراز نام داشت
که درآن رازها و اسرار هر بنای تاریخی  ب
موفقیتی ارزنده در حوزه نوآوری
درخشیدن هنرجویان و معلمان هنرستان نوائی  در ائده کاپ بزرگ 2020 اصفهان با موضوع توسعه گردشگری
در بین حدود 530 طرح و ائده از معلمان و دانش آموزان استان اصفهان
کسب رتبه اول  در بخش متوسطه دوم :
   توسط هنرجویان خلاق  و ساعی هنرستان نوائی اصفهان 
           خانم ها : سحر کرباسیون   انوار طرف روا   مهدیس رشتچی  فاطمه بهرامی   تینا شیرازی
عنوان ائده هنرجویان :پارک رمز وراز نام داشت
که درآن رازها و اسرار هر بنای تاریخی  به
دم اومدن از شرکت بیرون مدیر برنامه ریزی پروژه آقای علی میم گفت یه کاری رو انجام بدهم هیچی لب تاپُ از کیف دراورده روشن ش کرده ام دیگه برنگشتم توی اتاقم کنار میز بازرگانی خانم الی آ نشستم و کار رو انجام داده ام! رسیدم خونه دیدم بابا خان و مامان خانم و خاله بهجت نشستند مامان خانم گفت چای میخوایی؟  گفتم نه؟  میخوایی بخوابی؟  گفتم نه؟  گفت میخوایی بریم خونه دایی آقا حسن دایی مامان خانم میایی گفتم نه!
* لینک گفتگو / خبرگزاری شبستان / بخش اول
* لینک گفتگو/ خبرگزاری شبستان / بخش دوم 
گفتگو توسط سرکار خانم مریم داوری صورت پذیرفت.
در حاشیه نمایشگاه پوستر
مروری بر منتخبی از آثار یازده دوره سوگواره هنر عاشورایی
در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری | ۱۱ تا ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
الان دیگه صدای پشتیبان خانم مریم ز درآومد که چرا بازرگانی خانم ستاره کاف که اومده کمک پشتیبانی بعنوان رئیس پشتیبانی هیچ کاری نمیکنه ویاد نمیگیره !!!! یعنی بازرگانی خانم ستاره کاف اومده کمک پشتیبانی همه ش تا تلفن ش حرف میزنه و هیچ چیزی بلد نیست از کارهای پشتیبانی !!!!
با توجه معرفی و تایید معاونان محترم بنیاد بین المللی غدیر استان البرز، اولین نشست معاونان به زودی برگزار می شود.

معاونان محترم بنیاد:
معاونت علمی پژوهشی: حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد علی انصاری
معاونت فرهنگی تبلیغی: حجت الاسلام و المسلمین سید رضا موسوی
معاونت امور بانوان: سرکار خانم سرگزی
معاونت مالی و پشتیبانی: جناب آقای علیرضا صبری
داداش بزرگم رو برای آپاندیسیت بردن اتاق عمل نیم ساعتی میشه 
یک خانم هم با سوختگی شدییییییییییییید هر دو پا آورده بودن 
چهار لیتر شستشو و اونم هی می گفت سوختم! تا آخرش از حال رفت 
با اینکه ترسیده بودم اما همینکه پلک میزد خیالم جمع شد و به همراهیاش گفتم بیدارش نکنین اذیت میشه :/ شانس که همراهیاش خانواده ش نبودن و همسایه هاش بودن (بار عاطفی نداشتن که بترسن) و همون اول هم یه رگ درشت ازش گرفتم 
یعنی فکر کن ژل نریختم رو خانمه اول شستم بعد هم رفتم سرا
سرکار خانم پوپک خواجه امیری یکی از هنرمندان مطرح کشوری در رشته ی عکاسی است . این هنرمند خالدآبادی از خانواده ی هنرمند پرور خواجه امیری پا به عرصه ی هنر گذاشته و در رشته ی عکاسی درخششی بی نظیر داشته است . خانم خواجه امیری هم اکنون به عنوان عکاس حرفه ای با روزنامه ها و سایت های معتبر داخلی و خارجی همکاری دارد . از جمله نشریات داخلی به روزنامه ی همشهری و از خبرگزاری های معتبر خارجی به دویچه وله ی آلمان می توان اشاره کرد که آثار این هنرمند را متشر م
عرض سلام و ادب 
حضور همکاران بزرگوار
احتراما به استحضار میرساند به درخواست اداره کل مشاوره و امور تربیتی  وزارت  آمار کل دانش اموزان همیار مشاور شهر و منطقه خود را  را به تفکیک دختر و پسر  تا ساعت ١٢ پنج شنبه 97/12/03به دفتر اداره مشاوره  ( سرکار خانم خانی زاده  )  ارسال نمایید.(برای تسریع ترجیحا تلفنی صورت گیرد)
قبلا از همکاری شما کمال تشکر و قدردانی را دارم.

هم اندیشان برگزار میکند :
دوره آنلاین تولید کتاب صوتی (مقدماتی) +سه جلسه کلاس حضوری
مربی‍: سرکار خانم بصیری
زمان دوره⏰ : شهریور ماه 98(به مدت 3 هفته)+3 روز در مهرماه ❌ظرفیت باقی مانده : 5 نفر ❌  
برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به آیدی زیر مراجعه فرمایید:
@miss_m_ramin

اولین جلسه قرآن با همکاری کتابخانه عمومی نیمروز زابل و  سرکار خانم صیادی مربی قرآن و اهالی محترم روستای خراشادی برگزار شد که در طی برگزاری این جلسه جوایز فرهنگی جشنواره رضوی به شرکت کنندگان در این مسابقه توسط کتابخانه عمومی نیمروز زابل اهدا شد.

در تاریخ 9/7/98 در مرکز اورژانس اجتماعی با حضور جناب آقای اندخورا ، سرکار خانم حاجی زاده و کارشناسان اورژانس اجتماعی تشکیل شد و در خصوص ضرورت انجام پژوهش با موضوع خودکشی تبادل نظر صورت گرفت و در نهایت مقررر گردید پژوهشی با عنوان فراوانی افکار و اقدام به خودکشی در میان سه گروه مراجعین اورژانس اجتماعی، دانش آموژان دبیرستانی و مراجعین مراکز خصوصی انجام گیرد.

ادامه مطلب
وکیل خانم در تهران خانم حمیرا پارسا وکیل پایه یک دادگستری می باشد، ایشان با توجه به اینکه مراجعین زیادی جهت انجام امور حقوقی دارد تمامی روزهای هفته در دفتر حقوقی پذیرای موکلین می باشد.وکیل خانم اماده ارائه خدمات حقوقی می باشد.
بخش هایی از کتاب و جزوه سرکار خانم دکتر میرزمانی در کلاس در مبانی فلسفی تئوری های مدیریت
رزومه استاد میرزمانی در لینک زیر قابل دانلود می باشد

اعظم میرزمانی،
استادیار

پردیس فارابی / دانشکده مدیریت و حسابداری

پست الکترونیکی
mirzaman@ut.ac.ir
رزومه دانلود

بخش اول
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها